ویسی: بودجه‌ای 25 میلیاردتومانی برای کسب سهمیه آسیا تعیین کردیم

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در کنفرانس خبری بازی با پیکان اعلام کرد که در این بازی محکوم به برد هستند....

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در کنفرانس خبری بازی با پیکان اعلام کرد که در این بازی محکوم به برد هستند.

به گزارش مدال، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران اظهار داشت: با توجه به شرایطی که ما و تیم پیکان داریم، محکوم به برد هستیم و تماشاگران می‌توانند بازی زیبایی ببینند.

وی با اشاره به میزبانی تیمش در این مسابقه گفت: ما چون میزبان هستیم، بیشتر از حریف محکوم به پیروزی هستیم و با تمام تلاش و تمرکز خود می‌خواهیم این سه امتیاز را در خانه نگه داریم. امیدوارم تماشاگران هم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند تا با کسب بردی شیرین از زمین خارج شویم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره دستیارانش در این تیم خاطرنشان کرد: کریمیان که مربی شناخته‌شده‌ای محسوب می‌شود، دستیار اول من است. بحرینی هم مربی دروازه‌بانان و سامی جمالی مربی بدنساز تیم ماست. قرار است یک مربی دیگر نیز به تیم اضافه کنیم که هنوز این کار را انجام نداده‌ایم. اصلاحی و مهدی‌پور هم آنالیزورهای ما هستند که باید یک نفر دیگر به این جمع اضافه کنیم.

ویسی درباره بودجه باشگاه شاهین شهرداری بوشهر تصریح کرد: در برنامه‌ای که به باشگاه دادیم، بودجه‌ای 25 میلیارد تومانی برای تلاش در راستای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تعیین کردیم. یک برنامه هم با بودجه 17 میلیاردی تعیین کردیم، اما الان کل قرارداد مجموعه تیم 10 میلیارد تومان است. بازیکنان مدنظر خود را نسبت به بودجه خود جذب کردیم. اگر بودجه 25 میلیارد تومانی را فراهم می‌کردند، به نحو دیگری بازیکن می‌گرفتیم. بازیکنانی را که می‌توانستیم، جذب کردیم و نگفتیم بازیکن ما امسال به تیم ملی می‌رود.

بیشتر بخوانید:

تساوی شاهین شهرداری بوشهر مقابل تیم دسته سومی

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری عبدالله ویسی شاهین پیکان پیکان تهران شاهین-پیکان تهران فوتبال