ویسی: جو ورزشگاه شهید وطنی مثل ورزشگاه‌های اروپاست

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه جو ورزشگاه شهید وطنی مثل ورزشگاه‌های اروپا است، گفت: تماشاگران نساجی جو بسیار وحشتناکی را در ورزشگاه وطنی درست می‌کنند....

به گزارش مدال، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار نساجی و شاهین شهرداری بوشهر درخصوص این بازی اظهار کرد: بازی بسیار سخت و مهمی داریم، نساجی در هفته‌های گذشته تیم خوبی نشان داد، مقابل تماشاگران خودش نیز تیمی ویژه است.

وی افزود: ما شرایط نسبتاً بدی داریم اما امیدواریم بازی خوبی انجام دهیم و قائم‌شهر را با دست پُر ترک کنیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه جو ورزشگاه شهید وطنی مثل ورزشگاه‌های اروپا است، خاطرنشان کرد: تماشاگران نساجی جو بسیار وحشتناکی را در ورزشگاه وطنی درست می‌کنند اما خوشبختانه تیم ما این جو را دیده و ما هم تماشاگران پرشوری داریم؛ امیدوارم این جو تأثیر منفی بر روی بازیکنان ما نداشته باشد.

ویسی در ادامه درخصوص تأخیر پیش‌آمده در آغاز لیگ امسال گفت: این تأخیر یک مقدار تو ذوق زد اما برنامه حساب‌شده‌ای برای لیگ تدوین شد.

وی در ارتباط با داوری‌ها بیان کرد: اشتباه در داوری‌ها اتفاق می‌افتد، اما نباید همه این اشتباهات به سود یک تیم باشد، داوری در هفته گذشته بر روی تیم ما اثر گذاشت، کرنر اشتباهی بر ضرر ما گرفتند که همان توپ وارد دروازه ما شد، دست کمیته داوران درد نکند، انصافاً چینش خوبی دارند.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه خاطرنشان کرد: چند تا تیم برای قهرمانی، چند تیم برای میانه‌های جدول و چند تیم هم برای نیفتادن با هم رقابت دارند اما همان‌طور که مشاهده می‌کنید، همه تیم‌ها پایین و بالای جدول برای کسب امتیاز می‌جنگند؛ مربی‌های خارجی خوبی نیز در لیگ حضور دارند که باعث بهبود کیفیت لیگ می‌شود، همه این اتفاقات باید به‌گونه‌ای رقم بخورد که تیم‌های قابل احترامی را روانه آسیا کنیم.

ویسی در مورد توپ‌های جدید عنوان کرد: درخصوص توپ‌ها شاید فکر می‌کردیم ما اشتباه می‌کنیم اما روز گذشته در تمرین ما به حالت بیضی درآمد و نخ‌هایش باز شد؛ توپ و زمین مسابقه تأثیر به‌سزایی بر روی کیفیت بازی دارند.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های فرکی و ویسی در پایان دیدار پیکان و شاهین

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری عبدالله ویسی شاهین شهرداری بوشهر شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال