ویسی: خوزستانی بازی کردیم/ مشکلات مالی‌مان برطرف می‌شود

سرمربی استقلال خوزستان معتقد است با حضور مالک جدید شرایط مالی تیمش تغییر می کند و می توانند در نیم فصل دوم به رده های بالای جدول برسند ......

سرمربی استقلال خوزستان معتقد است با حضور مالک جدید شرایط مالی تیمش تغییر می کند و می توانند در نیم فصل دوم به رده های بالای جدول برسند.

 استقلال خوزستان بعد از چندین هفته ناکامی بالاخره موفق به شکست یکی از مدعیان فصل جاری یعنی پیکان شد و با برتری یک بر صفر برابر این تیم، موقتا تا رده یازدهم جدول بالا آمد.

عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: بازی واقعا سراسر هجومی را ارائه کردیم. برای پیروزی به میدان رفتیم. بازیکنانم خیلی خوب شرایط را درک کردند. خوزستانی ها همیشه در بدترین شرایط، خوب ظاهر می شوند. بازیکنانم خوزستانی بازی کردند. توانستیم از موقعیت های خوبمان استفاده کنیم و سه امتیاز حساس را ببریم و از نظر روحی در شرایط بهتری قرار بگیریم.

ویسی درباره تعریف و تمجید مجید جلالی از این تیم گفت: تیم پیکان را به خوبی آنالیز کردیم. روند این تیم خیلی خوب بود و تا این هفته خیلی شایسته ظاهر شدند. تیم جوانی بودند و باید پا به پای آن ها پیش می آمدیم. تعریف آقای جلالی می تواند بار روانی خوبی برای ما داشته باشد.

او ادامه داد: توانستیم به نقطه ضعف این تیم ضربه بزنیم. ما جای امتیاز از دست دادن نداشتیم. خوشبختانه بازیکنانم خوب بازی کردند و به پیروزی رسیدیم.

ویسی درباره انتخاب مالک جدید گروه ملی و اینکه آیا با حضور او امیدوار به حل مشکلات است، گفت: مالک جدید قول حمایت از تیم را داده و برای حمایت از استقلال جلو آمده و بازیکنانم به آینده امیدوار شدند. مطمئنا مشکلات تیم برطرف می شود. صحبت های خوبی با مالک تیم داشتم و مطمئن باشید او به تیم کمک خواهد کرد. می توانیم با این وضع در نیم فصل بازیکنان خوبی را بگیریم و به رده های بالاتر جدول برسیم.

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال