ویسی ؛ دل‌مان نمی‌خواست ملوان حذف شود

عبدالله ویسی بعد از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شرایط جام حذفی برای ما خاص و ایده آل بود تا تیم را به لیگ برگردانیم ......

عبدالله ویسی بعد از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شرایط جام حذفی برای ما خاص و ایده آل بود تا تیم را به لیگ برگردانیم. از تجربه بازی هایی که دیدیم استفاده کردیم و توانستیم برنده شویم. تیم ملوان هم در زمین خودش تیمی گردن کلفت است، با این حال ما توانستیم از روزنه ها استفاده کنیم و به پیروزی برسیم. امیدوارم با این برد بتوانیم به لیگ برگردیم و نتایج را تغییر بدهیم.

وی درباره شرایط تیم ملوان بندرانزلی نیز گفت: آنها تیمی گردن کلفت هستند و من بازی های ملوان در جام حذفی و لیگ یک را دیده بودم. من حتی به بوشهر رفتم و بازی آنها مقابل ایرانجوان را هم دیدم. به نظرم آنها در بازی هوایی، روی ضربات ایستگاهی و ... خوب بودند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که مشکل تیمش چیست که در لیگ نتایج خوب نگرفته، اما در جام حذفی موفق بوده است، اظهار داشت: تیم ما از نظر روحی و روانی مشکل داشت و از طرفی وضعیت مالکیت مشخص نبود تا اینکه تیم را به آقای موسوی دادند. همه چیز دست به دست هم داد تا در لیگ نتایج خوبی نگیریم و از شانس مان در جام حذفی به تیم ملوان که دوستش داریم برخورد کردیم که دل مان نمی خواست حذف شود. امیدوارم بتوانیم در لیگ هم نتایج خوبی بگیریم.

ویسی درباره اینکه آیا می تواند در استقلال خوزستان موفق باشد یا نه، خاطرنشان کرد: ما باید تعریف کنیم موفقیت چیست و چه چیزی می خواهیم. از یک طرف می گویند تیم سقوط نکند، این اتفاق رخ نمی دهد، این موفقیت است. ما در تیم صبا بودیم و از من جوان گرایی خواستند که تیم را جوان کردیم، این یعنی موفقیت. در تیم پیکان که بودم، گفتند ما در لیگ بمانیم، اما در اواسط فصل من را اخراج کردند که دوازدهم بودیم و در آخر پیکان سقوط کرد. در استقلال خوزستان دو سال اول هدف سقوط نکردن بود که موفق شدیم و سال سوم تیم را قهرمان کردیم. در سپاهان فصل قبل از من تیم با هزینه ای هنگفت یازدهم جدول بود، اما وقتی ششم جدول بودیم من را اخراج کردند، در حالی که هم تیم را جوان کردیم و هم هزینه ها کم شده بود. باید دید تعریف شما از موفقیت چیست.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می کند بتواند در استقلال خوزستان این فصل هم موفق شود یا نه، گفت: صد در صد. ما از نظر روانی مشکل داشتیم که امیدوارم با این برد مشکل مان حل شود. اکنون شرایط تیم خوب شده و امیدوارم از این پس در لیگ هم نتایج خوبی بگیریم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان فوتبال