Banner

ویسی: متاسفیم که باختیم/ شهرخودرو گردن کلفت‌تر بود

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر پس از شکست برابر شاگردان یحیی گل‌محمدی در مورد این دیدار صحبت کرد...

به گزارش مدال، عبدالله ویسی بعد از شکست 2 بر یک مقابل شهر خودرو در نشست خبری گفت:  همه دیدند که بازی جانداری از سوی هر دو تیم بود، به خصوص تیم شهرخودرو که بیشتر صاحب توپ بود. متاسفیم که باختیم. از نظر روحی تیم ما با این باخت افت کرد و شهر خودرو گردن کلفت تر بود و پیروز شد این برد را به حریف و تماشاگرانش تبریک می گویم.

وی درمورد داوری مسابقه گفت: اخراج درست بود اما قبلش یونس شاکری در آفساید بود شاید من اشتباه کنم.
ویسی افزود: بازی قبلی در خانه باخته بودیم و برای امتیاز گرفتن آمده بودیم. داور صحنه های 50 – 50 را به ضرر ما زد،‌اما داور هم انسان است اشتباه می کند.
سرمربی شاهین بوشهر در مورد خشونت بازیکنان تیمش گفت: اگر چنین چیزی بوده من معذرت خواهی می کنم.
سرمربی شاهین در مورد اینکه احتمال دارد تیم شما سقوط کند ، گفت: این حرف بی احترامی به تیم من است. در هفته دوم صحبت از سقوط خوب نیست. دو تیم آسیایی مقابل ما بازی کردند. بودجه آنها چندین برابرماست. امیدوارم با یک برد تماشاگران مان را خوشحال کنیم و 28 بازی دیگر هم هست. چشم انداز بازی ما خوب بوده است . شاهین تیم پر تماشاگری است نه فقط در بوشهر بلکه در سراسر ایران آرم شاهین هوادار دارد و امیدوارم با نتایج مان بتوانیم کل شاهینی ها را خوشحال کنیم. شاید شهر خودرو فقط در مشهد هوادار داشته باشد.
وی افزود: همه می گویند توپ خراب است، حتما چیزی هست و ایرادی هست. مگر بیمارند که بی مورد چنین حرفی بزنند.

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: به بازیکنانم گفته بودم بازی راحتی نداریم/ خیلی استرس داشتیم

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر شهر خودرو عبدالله ویسی یحیی گل محمدی نشست خبری لیگ برتر فوتبال ایران شهر خودرو شاهین شهر خودرو-شاهین لیگ برتر خلیج فارس فوتبال