ویسی: نیمه اول گیج و سردرگم بودیم/اینکه خط حمله زهردار نداریم، آزاردهند است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:نیمه اول گیج و سردرگم بودیم، نیمه دوم تقریباً بهتر شدیم، اما دو گل خوردیم ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:نیمه اول گیج و سردرگم بودیم، نیمه دوم تقریباً بهتر شدیم، اما دو گل خوردیم.

به گزارش  مدال به نقل از وبسایت نود ، عبدا لله ویسی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر سایپا در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت؛ نیمه اول گیج و سردرگم بودیم. نیمه دوم تقریباً بهتر شدیم، اما دو گل خوردیم. چند تعویض هجومی داشتیم که بازی برگردد، اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. فوتبال همین است و این بار شانس با ما یار نبود.

وی افزود: ایرادهایی در بخش هجومی داریم که باید برای بازی های بعدی برطرف کنیم.

ویسی ادامه داد: بازیکنان با تجربه ای داریم که می توانند تیم را جمع کنند. اینکه ما خط حمله زهر داری نداریم آزار دهنده است. با اضافه شدن دو بازیکن خارجی مان شرایط بهتر می شود. جوانان تیم ما هم باید تجربه کسب کنند و فکر می کنم در تعطیلات لیگ بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: وقتی تیم گل می زند ممکن است عقب نشینی کند. خط دفاع ما فرصت کمی به حریف در نیمه اول داد، اما در نیمه دوم برای جبران گل خورده تلاش می کردیم و فرصت های بیشتری به حریف دادیم.


سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درخصوص عملکرد داوری عنوان کرد: نمی خواهم وقتی می بازم از داور انتقاد کنم و وقتی می برم بگویم داور خوب است. به هر حال برخی داوران ما در لیگ جوان هستند و ممکن است اشتباه کنند. تبریک می گویم به داوران جوان، اما امیدوارم نام ها در کنار زمین روی داوران تاثیر نگذارد. 


ویسی درخصوص اینکه چرا در ابتدای مسابقه سرمربیان دو تیم با هم خوش و بش نکردند، تصریح کرد: حرمت میهمانی و میزبانی را به جا آوردیم. من استقبال وی رفتم ، اما او روی نمیکت نبود و ظاهراً برای اقامه نماز رفته بود، اما می توانست بعد از نماز به سمت ما بیاید. به هر حال علی آقا برای ما قابل احترام است!

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال