ویسی و حسرت دو ساله برد در لیگ برتر!

سرمربی کنونی پیکان از ابتدای لیگ هجدهم در دسته برتر هیچ پیروزی‌ای به دست نیاورده است....

به گزارش "ورزش سه"، پیکان در شرایطی روز گذشته مقابل پرسپولیس با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد که این تیم با هدایت عبدالله ویسی هیچ بردی در کارنامه‌اش ثبت نشده است. او که از هفته نوزدهم روی نیمکت پیکان می‌نشیند فقط دو تساوی و دو شکست کسب کرده تا همچنان بردی به دست نیاورد.


نبردن های ویسی در لیگ برتر اما مربوط به پیکان نیست و با یک بررسی آماری می توان متوجه شد این مربی جوان از ابتدای لیگ هجدهم که در لیگ برتر ۳ تیم را هدایت کرده هرگز بردی نیاورده است.


او در ابتدای لیگ برتر فصل گذشته سرمربی نفت مسجدسلیمان شد و بعد از ۸ بازی بدون آنکه بردی کسب کند از این تیم رفت. ویسی اگرچه پارسال با شاهین بوشهر موفق شد قهرمان لیگ یک شود و به لیگ برتر صعود کند اما در این دسته روزهای خوبی را پشت سر نگذاشته است. او با شاهین در ۹ بازی ابتدایی لیگ برتر امسال حضور داشت که در این مسابقات هم هیچ بردی نداشت و حالا در پیکان این روند ادامه پیدا کرده است.


اگرچه شرایط تیم‌هایی که ویسی در اختیار داشته را می‌توان در نبردن های این مربی در نظر گرفت اما هرچه هست این مربی از ابتدای لیگ برتر فصل گذشته هیچ بردی با هیچ کدام از ۳ تیمی که هدایتش را برعهده داشته، کسب نکرده است.

تگ ها


عبدالله ویسی پیکان تهران