ویسی و پورموسوی کینه‌ها را شستند!

خیلی وقت بود که خبر رسیده بود عبدا... ویسی و سیروس پورموسوی د ......

خیلی وقت بود که خبر رسیده بود عبدا... ویسی و سیروس پورموسوی دیگر با هم آن ارتباط دوستانه همیشگی را ندارند

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، ویسی و پورموسوی در لیگ پانزدهم همکاری و دوستی خوبی با هم داشتند. به صورتی که نمی شد آنها را لحظه ای از هم جدا کرد اما در پایان فصل همه چیز عوض شد. وقتی ویسی فهمید مسوولان گروه ملی علاقه ای به همکاری با او ندارند، به اصفهان رفت و با سپاهان قرارداد رسمی امضا کرد تا این شانس به پورموسوی برسد که نفر اول کادرفنی یک تیم لیگ برتری باشد.
وقتی پورموسوی هدایت استقلال خوزستان را پذیرفت، با حمایت قاطع ویسی مواجه شد. به صورتی که ویسی ظاهرا در صحبتی که با پورموسوی داشت گفته بود به خاطر او هیچ کدام از بازیکنان استقلال خوزستان را به اصفهان نمی برد. پورموسوی هم روی حرف او حساب باز کرده بود اما از این صحبت یک روز هم نگذشت که موسی کولی بالی راهی سپاهان شد. بعد از آن هم خبر رسید ویسی به عنوان سرمربی سپاهان، به دنبال جذب محمد طیبی و حسن بیت سعید است که این بازیکنان به دلایلی ترجیح دادند در اهواز بمانند. به هر حال این کدورت ها از ابتدای فصل شانزدهم به وجود آمد و بعد از آن در نیم فصل و زمانی که جلال عبدی به سپاهان رفت، بیشتر هم شد. این مساله ادامه داشت تا اینکه سیروس پورموسوی به فولاد خوزستان رفت. پورموسوی هم کار ویسی را انجام داد و بازیکنان شاخص استقلال خوزستان را با خود به فولاد برد. همین اتفاق باعث ناراحتی ویسی هم شد تا کار به مصاحبه بکشد. هم ویسی و هم پورموسوی یکی، 2 بار به انتقاد از همدیگر پرداختند اما سعی کردند حرمت دوستی را هم نگه دارند و اجازه ندهند مساله حاد شود. این روند ادامه داشت تا اینکه ویسی و پورموسوی در مراسم یادبود شهید محسن حججی همدیگر را دیدند. آنها قبل از اینکه به انتقاد از هم بپردازند، همدیگر را در آغوش کشیدند تا دلخوری های گذشته را به فراموشی بسپارند.
سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان در مورد اختلافاتی که بین او و ویسی به وجود آمده بود و البته رویارویی آنها در مراسم یادبود شهید حججی، می گوید: «همه مربیان و پیشکسوتان خوزستانی در این مراسم حضور یافتند. 2-3 روز قبل بعد از کسب پیروزی مقابل سیاه جامگان ویسی محبت کرد پیامک تبریکی برایم فرستاد و من هم متقابلاً برایش آرزوی موفقیت کردم. امیدوارم استقلال خوزستان در لیگ هفدهم موفق باشد. ما در شروع، کارمان بسیار سخت بود و استقلال خوزستان هم مشکلات خودش را داشت به همین خاطر چند روزی کمتر فرصت ارتباط گرفتن پیدا کردیم. دیروز حضور در این مراسم باب خیری شد تا مقابل در با ویسی روبه رو شوم.» نکته جالب این است که پورموسوی منکر اختلاف با ویسی نمی شود: «اگر بخواهم واقعیت را بگویم بله ما مدتی با هم اختلاف داشتیم. سوءتفاهم هست. ویسی از من گله کرد و به او گفتم بیش از هرکسی با اخلاق من آشناست چراکه 3 سال در استقلال خوزستان کنارت بودم و زمانی که به اصفهان رفتی به صورت تلفنی دایم ارتباط داشتیم. متأسفانه این وسط برخی دوستان شیطنت کردند که البته خود ما هم به دلیل نداشتن ارتباط مستقیم مقصر بودیم. این وسط برخی شیطنت ها انجام شد و بحث هایی را به وجود آوردند که حقیقت نداشت. از طرف خودم می گویم که این بحث به هیچ وجه صحت نداشته. این اختلاف از جذب پیمان شیرزادی آغاز شد. شیرزادی جزو لیست نفرات ما بود و همه دوستان این مساله را می دانستند چراکه من در این مورد با این دوستان مشورت کرده بودم. اینکه چرا وقتی شیرزادی به فولاد آمد مقابل ما جبهه گرفته شد دیگر مهم نیست، از این به بعد باید مثل گذشته به دوستی مان ادامه دهیم تا این دوستی منجر به رشد فوتبال خوزستان شود.» 
اما برخلاف سرمربی فولاد، عبدا... ویسی سرمربی استقلال خوزستان علاقه ای ندارد که بگوید اختلافی با پورموسوی داشت: « با پورموسوی قهر نیستیم، پورموسوی دستیار و کمک من در استقلال خوزستان بود و واقعا انسان خوبی است. ما سال قبل از یکدیگر جدا شدیم و این طور نیست که با هم قهر کرده باشیم. در این بین حرف هایی زده شد که به او گفتم دیگر باید مستقیم صحبت کنیم. پورموسوی را دوست دارم، هر دوی ما نماینده خوزستان هستیم و باید پشت یکدیگر باشیم. ما باید با هم صادق باشیم و اگر کسی می خواهد اختلافی بیندازد نباید اجازه دهیم این وسط موش بدواند. ما باید حرفی که داریم را به طور مستقیم بزنیم و اجازه ندهیم کسی حرف ببرد و یا اینکه حرف بیاورد

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال