ویسی - پیکان؛ هزار آرزو و کلی ابهام

پیکان روزهای عجیبی را سپری می‌کند و اتفاقاتی که در این تیم رخ می‌دهد، آینده را مبهم‌تر کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیکان فصل گذشته دو مقطع مختلف را سپری کرد. اولی با حسین فرکی که  از ۲۱ بازی ۱۵ امتیاز کسب کرد و سپس نوبت به عبدالله ویسی رسید تا جانشین فرکی شود و پیکان را در لیگ برتر حفظ کند. مصاحبه‌های ویسی قبل از حضور در پیکان نشان می‌داد چقدر برای حضور دوباره در لیگ برتر انگیزه و هیجان دارد و علاقمند است به بالاترین سطح باشگاهی در فوتبال ایران برگردد .


او هرگز به جزئیات قرارداد فکر نکرد و بیشتر دنبال احیای خودش بود. شاید مانند محمود فکری در نساجی. هرچند ابتدای حضور ویسی در پیکان، نتایج او نا امیدکننده بود و حتی درباره او نوشتند دو سال است در لیگ برتر به پیروزی نرسیده و طعم برد را نچشیده اما رفته رفته وضعیت بهتر شد و پیکان در روز آخر در لیگ برتر ماند. همین مسئله باعث شد تا مسئولان پیکان ادامه همکاری با ویسی را در دستور کار قرار بدهند و او را در تیم حفظ کنند. اتفاقی که در شرایطی عجیب رخ داد و ویسی هم با باشگاه‌های دیگر مذاکره کرد اما سرانجام همان جایی که می‌خواست، ماند.


درباره ویسی می‌گویند همیشه آرزوهای بزرگی در سر دارد، بخصوص زمانی که قصد دارد بازیکنان جدیدی را جذب کند اما در نهایت هیچگاه جز استقلال خوزستان ندیده‌ایم که او در تیمی که خودش می‌بندد موفقیتی کسب کند البته در مقایسه با نیمکتهای امسال لیگ شاید عبدالله به کیفیت شخصی خود برای نتیجه گیری امیدوار باشد که چندان هم بیراه نیست.  البته او بازیکنانی را جذب کرده که خیلی‌ها از حضورشان در پیکان متعجب‌اند اما ویسی معتقد است آنها می‌توانند در رسیدن به موفقیت کمک‌اش کنند. آیا ویسی که در مصاحبه‌های خود تأکید کرد که ۷۰ تا ۸۰ درصد خواسته‌هایش در پیکان و نقل و انتقالات با همکاری کمیته فنی اجابت شده، آیا می‌تواند پیکان را به هدفی که در سر دارد، برساند؟ 


با توجه به شرایطی که لیگ برتر دارد، مربیان بسیاری خارج از گود نشسته‌اند و نام و سایه آنها روی هر نیمکتی سنگینی می‌کند. امثال مجتبی حسینی، حمید استیلی، مهدی تارتار، هومن افاضلی و خیلی‌های دیگر. باید ببینیم آیا ویسی قادر است در ادامه  از صندلی خود محافظت کند یا نه؟

بیشتر بخوانید:

پایان کار علی حمودی با پیکان

سعید واسعی قراردادش را با پیکان فسخ کرد

 

 

تگ ها


عبدالله ویسی فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال