ویسی: هر کسی لابی کند، تفکرش تحمیل می‌شود !

سرمربی تیم فوتبال پیکان می‌گوید برای ادامه دادن یا تعطیلی لیگ باید تصمیم کارشناسی گرفته شود....

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی در گفت و گو با برنامه ورزش ایران رادیو ایران درباره شروع تمرینات تیم‌های لیگ برتری اظهار کرد: ما هم منتظر بودیم سازمان لیگ تصمیم بگیرد و حالا می خواهیم کارمان را ادامه بدهیم تا مردم از فوتبال لذت ببرند.

وی افزود: تا این لحظه هنوز تاریخی برای شروع تمرینات اعلام نشده اما امیدوارم با برنامه خاص کارها پیگیری شود که برای کسی مشکل ایجاد نشود.

او در ادامه درباره صحبت‌های وزیر ورزش و جوانان مبنی بر اینکه اگر در اواخر خرداد وضعیت کرونا خیلی جدی ادامه داشت، لیگ تعطیل می‌شود، گفت: تمام جوانب را باید در نظر بگیرند. دیروز ۲۱۷۰ مبتلا شدند و امروز ۱۱۷۰ نفر آمار بوده است.  اگر آمار پایین آمده پس چطور بالا می‌رود؟ می‌دانید برای هر بازی چه تعدادی توپ جمع کن می‌آیند؟ این‌ها خانواده ندارند؟ آیا واقعا می‌توانند از همه هر روز تست کرونا بگیرند؟
او در ادامه درباره اینکه سهیل مهدی اعلام کرده اگر لیگ ادامه پیدا نکند، تیم‌های پایین جدول به لیگ یک سقوط می‌کنند، گفت: هرچه که برای سلامت جامعه انجام بدهند، ما تمکین می‌کنیم اما این کار کارشناسی باشد و نظرات شخصی نباشد. متاسفانه فلانی تماس می‌گیرد که کاری را انجام ندهند و انجام نمی‌دهند. هر کسی لابی قوی داشته باشد، تفکرات خود را تحمیل می‌کند.

ویسی درباره آغاز لیگ آلمان هم گفت: امکاناتی که آن‌ها دارند با ما متفاوت است و فاصله زیادی با ما دارند.

سرمربی پیکان در پایان افزود: اگر به این نتیجه رسیدند بازی‌ها ادامه داشته باشد و سلامت جامعه هم تضمین می‌شود، من مخلص آن‌ها هستم و تمکین می‌کنم. اما در این میان آقای مهدی بگوید اگر بازی‌ها ادامه پیدا نکند، تضمین می‌کنید بازیکنان کرونا نگیرند؟ که باید بگویم در آن صورت ما مسئول نیستیم. باشگاه در آن صورت مسئول من نیست اما بازی‌ها ادامه داشته باشد سازمان لیگ مسئول است و باید تضمین بدهد.

تگ ها


ویروس کرونا عبدالله ویسی پیکان تهران