ویلا ۱ - ۳ یونایتد؛ بازگشت تخصص تیم سولسشر است

منچستریونایتد موفق شد در خانه آستون ویلا با نتیجه ۱-۳ به برتری دست پیدا بکند....

به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ که در نیمه اول با شکست راهی رختکن شده بودند، در ۴۵ دقیقه دوم نمایشی طوفانی ارائه داده و با به ثمر رساندن سه گل به پیروزی دست یافتند.

یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه نهم و با پاس به بیرون پل پوگبا فرصت داشت به گل اول مسابقه دست پیدا کند، اما ضربه فرد به زیبایی توسط مارتینز، دروازه بان ویلا مهار شد.

دقایقی بعد این بار پاس پل پوگبا برای برونو فرناندز یونایتد را صاحب موقعیت گلزنی کرد، اما ضربه ستاره پرتغالی با اختلاف کمی از کنار دروازه ویلا به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۴ این آستون ویلا بود که بر خلاف جریان بازی به گل اول دست یافت. برتراند ترائوره در سمت چپ محوطه جریمه یونایتد صاحب توپ شده و با یک ضربه محکم و تماشایی به گوشه دروازه گل اول را به ثمر رساند.

دقایقی بعد این بار مارکوس راشفورد از فاصله ای قابل توجه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما باز هم مارتینز واکنش نشان داد. در دقیقه ۴۰ میسون گرینوود با حرکت از سمت راست ضربه ای زمینی به سمت دروازه ویلا زد که باز هم مارتینز توپ را دور کرد و نیمه اول با برتری ۰-۱ میزبان به اتمام رسید.

اما در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و با خطای داگلاس لوییز روی پوگبا در محوطه جریمه این یونایتد بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد و برونو فرناندز با فریب مارتینز گل تساوی یونایتد را وارد دروازه حریف کرد.

اما در دقیقه ۵۶ یونایتد به گل دوم هم رسید. روی ارسال زمینی آرون فان بیساکا، میسون گرینوود در محوطه پشت به دروازه صاحب فرصت شد و با چرخشی تماشایی و ضربه ای زمینی زننده گل دوم تیمش لقب گرفت.

دقایقی بعد و روی ارسال تارگت از سمت چپ بود که هری مگوایر با ضربه سر و به اشتباه در حال باز کردن دروازه منچستریونایتد بود، اما دین هندرسون به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد.

در دقیقه ۷۵ ویلا صاحب یک موقعیت ایستگاهی شده و می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه بارکلی با اختلاف کمی از بالای دروازه یونایتد به بیرون رفت. اما در دقیقه ۸۷ این بار ادینسون کاوانی موفق شد با ضربه سر ارسال راشفورد را تبدیل به گل کرده و گل سوم یونایتد را نیز به ثمر برساند. در ثانیه های پایانی اولی واتکینز با کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا یونایتد ۱-۳ در این دیدار به پیروزی برسد.

تگ ها


منچستر یونایتد