Banner

ویلموتس: با حفظ توپ به دنبال گلزنی خواهیم بود

مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از بازی با هنگ کنگ مدعی شد شاگردانش با حفظ توپ برای گلزنی تلاش خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی در نشست خبری پیش از بازی مقابل هنگ کنگ عنوان کرد :اول به همه سلام می‌گویم.ما به این دلیل زودتر به هنگ کنگ آمدیم که با جو و شرایط آب و هوایی آشنا شویم و این اتفاق هم رخ داد. شرایط آماده سازی در تهران و هنگ کنگ خیلی خوب بود.

وی درباره روند تیم ملی ایران پس از حضورش گفت: در ابتدا سعی کردم بنا را بر قابلیت‌های بازیکنان تیم بگذارم.ما سعی می‌کنیم حفظ توپ کنیم و فرصت گلزنی به دست بیاوریم. بازی سوریه و کره جنوبی در این مسیر خیلی کمک کرد تا با بهره بردن از این روش حفظ توپ کنیم و موقعیت گل بسازیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که شرایط امنیتی هنگ کنگ را چگونه ارزیابی می کند و آیا مشکلی از این بابت وجود داشته یا نه، گفت: ما اینجا چیز خاصی ندیدم. به هنگ‌کنگ آمدیم که فوتبال خوبی بازی کنیم‌ و سه امتیاز را بگیریم. موضوعی که به فوتبال ربطی ندارد به ما ارتباطی ندارد.

ویلموتس در پاسخ به پرسش خبرنگاری که گفته بود داور بازی فردا در یکی از مسابقات لیگ ژاپن دچار اشتباه فاحشی شده عنوان کرد: صادقانه بگویم که هم روزنامه نگاران هم داوران و هم مربیان می‌توانند دچار اشتباه شوند.

اخبار مرتبط:
حاج‌صفی: بیشتر به فکر برنامه‌های تهاجمی هستیم
سرمربی هنگ‌کنگ: خودمان را برای بازی برابر ایران آماده کردیم
آخرین تمرین شاگردان ویلموتس پیش از بازی با هنگ کنگ/ ویدیو
گزارش تمرین تیم ملی/ یاران ویلموتس آماده تقابل با هنگ کنگ

تگ ها


نشست خبری مارک ویلموتس نشست خبری کنفرانس خبری ویلموتس کنفرانس خبری تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران بازی ایران هنگ کنگ دیدار ایران هنگ کنگ ایران هنگ کنگ فوتبال