ویلموتس: هنگ‌کنگ همچون یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می‌کرد

تیم‌ملی فوتبال کشورمان توانست در اولین بازی خود در مرحله انتخابی جام‌جهانی 2022 قطر میزبان خود هنگ‌کنگ را شکست دهد....

به گزارش مدال، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی در نشست خبری پس از بازی ایران مقابل هنگ کنگ عنوان کرد: ما سه امتیاز را کسب کردیم. دو گل زدیم و این خوب است. در این بازی، با یک دیوار روبرو بودیم که از گل زدن ما جلوگیری می کرد. ما ۱۰ موقعیت گل داشتیم که ۲ گل زدیم. به هر حال ما در آغاز روند آماده سازی خود هستیم و هر روز بهتر از قبل می شویم.

وی در پاسخ به اینکه آیا جو ورزشگاه به صورت کلی مشکلی برای تیم ایران بود یا نه گفت: نه ما با هیچ مشکلی در ورزشگاه روبرو نبودیم. ما آمده بودیم فوتبال بازی کنیم. پس درباره موضوعات خارج از فوتبال حرفی نداریم.

ویلموتس در پاسخ به این پرسش که تیمش جزو بهترین های آسیا است و اینکه چه برنامه های دیگری در ذهنش دارد عنوان کرد: کار مربوط به ما این است  که سیستم تیم ملی را بهبود ببخشیم. برخی از کار برعهده باشگاههاست و در واقع اموری است که باشگاهها پیش می برند. در بحث تیم ملی، موضوع مهم سیستم است که بهبود بخشیدیم و در امور تهاجمی بهتر شدیم. سعی می کنیم همچنان کارآمدی موثری هم در دفاع داشته باشیم.

اخبار مرتبط:

هنگ کنگ 0 - 2 ایران/ استارت شاگردان ویلموتس با پیروزی

تگ ها


کنفرانس خبری ویلموتس نشست خبری ویلموتس مارک ویلموتس نشست خبری مارک ویلموتس ایران هنگ کنگ انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 بازی ایران هنگ کنگ فوتبال