Banner

ویلموتس و غول ایرانی دوباره بهم می رسند؟

برخی رسانه‌ها نوشتند که ماجرای بیرانوند و خنک کنسل شده و آنتورپ خواهان دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس است. درمورد بیرانوند باشگاه پرسپولیس شفاف اطلاع رسانی نمی کند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت dhnet بلژیک، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی مورد توجه چند تیم بلژیکی قرار دارد و فصل آینده احتمالا در تیم آنتورپ بازی خواهد کرد. بیرانوند البته پیشنهادهایی از چند تیم دیگر دارد ولی به عنوان اولین تجربه اروپایی خود احتمالا به تیم آنتورپ خواهد رفت. او در این تیم احتمالا شاگرد مارک ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران خواهد شد.
این سایت بلژیکی نوشته است که "احتمال می‌رود ویلموتس با بیرانوند در ارتباط بوده و به او گفته است که در تیم آنتورپ با همدیگر دیدار خواهند کرد".
به گزارش بر اساس توافق انجام‌شده میان بیرانوند و دو باشگاه پرسپولیس و آنتورپ، این دروازه‌بان آخر فصل با قراردادی سه‌ساله راهی بلژیک می‌شود. بیرانوند که سابقه بازی در نفت تهران را نیز در کارنامه خود دارد، در جام جهانی روسیه و جام ملت های آسیا امارات درون دروازه تیم ملی ایران قرار گرفت. برخی رسانه‌ها نوشتند که ماجرای بیرانوند و خنک کنسل شده و آنتورپ خواهان دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس است.

 

 

بیشتر بخوانید:

مشکل پرداخت پول حل شد/ بیرانوند سرخ‌ها را پولدار می‌کند؟

انصاری‌فرد زمان جدایی بیرانوند از پرسپولیس را مشخص کرد

تگ ها


بیرانوند علیرضا بیرانوند فوتبال ایران ویلموتس آنتورپ بلژیک مارک ویلموتس لژیونر انصاریفرد علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال