ویلموتس: چالش من صعود به مرحله حذفی در جام جهانی است

مارک ویلموتس در جدیدترین مصاحبه خود با یک سایت بلژیکی از چالش‌های خود گفت....

ویلموتس: چالش من صعود به مرحله حذفی در جام جهانی است

 سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا مصاحبه‌ای را از مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران به نقل از سایت «Sporz» بلژیک منتشر کرد.

به گزارش مدال، ویلموتس در ابتدای این مصاحبه به تمجید از بازیکنان تیم ملی ایران پرداخت و گفت: ما در تیم ملی ایران دروازه بانی داریم که می‌تواند در هر کدام از باشگاه‌های بزرگ اروپایی بازی کند. همچنین مهاجمی داریم که تنها ۱۸ سال دارد. او مقابل آلمان در جام جهانی زیر ۱۷ سال موفق شد ۲ گل بزند. همچنین او (اللهیار صیادمنش) در دیدار دوستانه ما با سوریه به عنوان یار ذخیره به میدان آمد و گلزنی کرد. من از این پدیده‌های ایرانی خیلی خوشحال هستم و باید از آن‌ها استفاده شود.

سرمربی تیم ملی ایران درباره سبک بازی‌اش گفت: چگونه بازی کنیم؟ بدون شک شما با ۳ بار تمرین نمی‌توانیم همه چیز را تغییر دهید، اما در بازی دوستانه با کره جنوبی ما ۱۶ فرصت برای گلزنی داشتیم. در بازی دیدید که ایران هیچ ترسی از بازی هجومی ندارد. بازیکنان جوان ما نیاز دارند تا با فلسفه جدید خودشان را تطبیق دهند.

سرمربی بلژیکی درباره اهداف به همراه تیم ملی ایران گفت: ما به همراه تیم ملی بلژیک همیشه به دنبال قهرمانی در تمام جام‌ها بودیم. اما وضعیت در اینجا متفاوت است. ما می‌توانیم به همراه ایران به دنبال شگفتی سازی باشیم. ایران در جام جهانی نتوانسته از مرحله گروهی صعود کند، اما این برای من چالش خوبی است که از این مرحله صعود کنیم.

بیشتر بخوانید:

ویلموتس: با دیدن امکانات ورزشگاه آزادی دهانم از تعجب باز ماند

تگ ها


مارک ویلموتس تیم ملی ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال