Banner

ویلموتس: گفتم که هجومی بازی می‌کنیم/ از خانم‌ها برای حضورشان ممنونم

مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان گفت: دیروز گفتم که هجومی بازی می کنیم و نتیجه خوب هم به دست می‌آوریم....

به گزارش مدال، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از برد پرگل شاگردانش مقابل تیم ملی کامبوج در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر گفت: این بازی برای ما خیلی مهم بود. دیروز گفتم که هجومی بازی می کنیم و بازی خوب همراه با نتیجه خوب به دست آوردیم.

وی ادامه داد: ما در حال تحول هستیم و نفرات جدیدی به ما اضافه می شوند. در بازی امروز سردار آزمون و حاج صفی استراحت کردند چون دیدار مهمی با بحرین در پیش داریم. تمرکز من روی بازی بعدی است و باید 3 امتیاز را در بحرین بگیریم.

ویلموتس اظهار داشت: هدف اصلی ما جام جهانی است. امروز یک روز تاریخی بود و از خانم ها بابت حضور در ورزشگاه تشکر می کنم. امیدوارم در دیدارهای بعدی بیشتر هم باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه برد پرگل زیباتر بود یا حضور زنان در ورزشگاه، گفت: هر دو برای ما خوب بود. احساس چیزی است که باید به اشتراک گذاشته شود.

ویلموتس در مورد عملکرد بازیکنان جوان مثل محمد محبی عنوان کرد: تیمی که من انتخاب می کنم، کسی در آن فیکس نیست. قبل از بازی دژاگه مصدوم شد و محبی به جای او به زمین آمد. در سیستم من هیچ بازیکنی فیکس نیست.

وی درباره اینکه تا به حال تجربه برد پرگل داشتید یا نه، گفت: امروز می توانیم بگوییم اتفاقاتی رخ داد که اولین تجربه‌ها بود.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه بازی دفاعی در سیستم شما جایی دارد یا نه، اظهار داشت: همیشه رقیب را قبل از بازی تحلیل می کنم چون فرد ساده لوحی نیستم. خصوصیات تیم خودم را می دانستم. شاید شما دیدار با کره جنوبی را دیدید. من در واقعا با نوراللهی و ابراهیمی سیستمی داشتم که خیلی فشرده بود اما اینکه همیشه رو به جلو بازی کنیم، در ذهن ما جا دارد. شاید گاهی باخت هم داشته باشیم اما فلسفه خودم را تغییر نمی دهم.

اخبار مرتبط:

ایران ۱۴ - ۰ کامبوج/ تاریخ‌سازی با حضور بانوان ایرانی

تگ ها


مارک ویلوتس ایران کامبوج فوتبال