ویلیان: با دعوا از چلسی جدا نشدم

ویلیان، ستاره برزیلی آرسنال در مورد دلایل جدایی از چلسی صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از سالها درخشش در ترکیب چلسی، ویلیان در تابستان سال گذشته برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق نرسید و راهی اردوی رقیب همشهری یعنی آرسنال شد. حالا ویلیان در مصاحبه ای مدعی شد با جنجال و درگیری از چلسی جدا نشده و همه در جریان جزئیات این جدایی و انتقال این بازیکن به آرسنال بوده اند. ویلیان خواهان تمدید سه ساله قرارداد بود، اما چلسی به او پیشنهادی دو ساله داده بود.

ویلیان گفت: "تصمیم گیری دشوار بود، زیرا رقابت بین این دو باشگاه بسیار زیاد است. اما بارها با همسرم و حتی مدیر برنامه ام صحبت کرده و با فکر تصمیم گرفتم. من با دعوا و دلخوری باشگاه چلسی را ترک نکرده و همه درها را باز گذاشتم. آنها شرایطم را می دانستند و من واقعا می خواستم بمانم. اما ما در نهایت به توافق نرسیدیم، من تمدید قرارداد سه ساله درخواست کردم، اما چلسی دو فصل پیشنهاد داد و همه این داستان را می دانند. به همین دلیل من در نهایت چلسی را ترک کردم.

یکی از مواردی که باعث شد تصمیم بگیرم به آرسنال بیایم مکالمات مختلفی بود که با میکل آرتتا و ادو داشتم. آنها من را متقاعد کردند که من یک بازیکن بسیار مهم در تیم خواهم بود. آنها می خواستند فلسفه باشگاه را تغییر داده و این امکان را برای آرسنال فراهم کنند تا در لیگ برتر دوباره مبارزه کرده و در لیگ قهرمانان به میدان بروند."

بیشتر بخوانید:

رونمایی از هدف اول چلسی در تابستان ۲۰۲۱

بزرگترین تفاوت چلسی و پی اس جی از نگاه تیاگو

 

 

تگ ها


ویلیان فوتبال جهان آرسنال چلسی لیگ برتر فوتبال