ویلیان: تصمیم به جدایی از بارسا برای نیمار آسان نبود

به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، علیرغم هموطن بودن با نیمار، ویلیان از مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان یاد کرده و سبک بازی وی را مورد ستایش قرار داد ......

به گزارش  مدال به نقل از  "ورزش سه"، علیرغم هموطن بودن با نیمار، ویلیان از مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان یاد کرده و سبک بازی وی را مورد ستایش قرار داد.

 

بهترین بازیکن جهان: "مسی، نیمار یا رونالدو؟ هر 3 بازیکن فوق العاده هستند که هر کدام توانایی های فراوان و البتنه تفاوت هایی دارند اما از نظر من مسی هنوز هم بهترین بازیکن جهان است.

 

می دانم که رونالدو در آستانه فتح دوباره عنوان مرد سال است اما من به سبک بازی مسی علاقه دارم. البه من به بازی نیمار هم علاقمندم اما واقعا روش بازی مسی را دوست دارم."

رفتن نیمار به پاری سن ژرمن: "طرز فکر هر بازیکنی متفاوت است اما به نظر من برای نیمار اخذ تصمیم جدایی از بارسا آسان نبوده و من امیدوارم وی در پاریس قادر به انجام دستاوردهای خود در بارسا و لذت بردن از فوتبال به همان اندازه قبل باشد.

 

امیئوارم نیمار در پاری سن ژرمن خوشحال بوده و مانند دوران بارسا بازی کند. اگر نیمار در تیم جدید خود موفق به فتح عناوین بزرگ شود یک گام به فتح جوایز فردی نزدیک تر خواهد شد."

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا لالیگا فوتبال