ویلیان: سلامت بازیکنان باید در درجه اول قرار بگیرد

ویلیان، ستاره برزیلی چلسی، معتقد است که بیشتر بازیکنان لیگ برتر با ایده برگزاری ادامه رقابت های این فصل، راحت نیستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رقابت های لیگ برتر هم مانند سایر لیگ های اروپایی به دلیل شیوع کرونا به حال تعلیق درآمده و هنوز مشخص نیست که دقیقا از چه زمانی این رقابت ها از سر گرفته خواهد شد. این در حالی است که بیش از ۲۴۰ هزار نفر در بریتانیا به کرونا مبتلا شده اند و بیش از ۳۴ هزار نفر جان خود را از دست داده اند. در حالی که رقابت های بوندس لیگا از روز گذشته آغاز شد، ویلیان تاکید کرد که باید سلامت بازیکنان در درجه اول اهمیت قرار بگیرد.

او به اونینگ استاندارد گفت:" صادقانه بگویم، تا آنجایی که من می دانم، بسیاری از بازیکنان، می توانم بگویم بیشتر آنها، با ایده برگزاری رقابت ها راحت نیستند.

ما واقعا دوست داریم بازی کنیم؛ دلمان برای بازی کردن و کاری که دوست داریم انجام بدهیم، تنگ شده است. اما برای این کار نیاز به ایمنی داریم. این چیزی است که ما به دنبال آن هستیم. سلامت ما باید در درجه اول قرار بگیرد.

بنابراین، در حال حاضر، بازیکنان با ایده بازگشت به میادین، احساس راحتی نمی کنند؛ تا زمانی که همه چیز کاملا ایمن باشد. بازیکنان تیم ما از طریق اینتر و اپ های مختلف خیلی با هم صحبت می کنند و ما چند جلسه هم داشتیم. لمپارد اطلاعاتی در مورد اینکه لیگ برتر چه کاری می خواهد انجام بدهد، فرستاد.

ما هنوز نمی دانیم که شرایط چطور پیش خواهد رفت. امیدوارم در چند روز آینده متوجه بشویم. لیگ برتر قرار است جلسه ای برگزار کند و آن زمان، به ما اطلاع خواهند داد."

بیشتر بخوانید:

مصدومیت کوتینیو تاثیری در علاقه چلسی به او ندارد

تلاش الدحیل برای خرید دوستاره کنونی چلسی

 

 

تگ ها


ویروس کرونا ویلیان فوتبال جهان کرونا چلسی فوتبال