وینسیوس: فصل قبل اعتماد به نفس نداشتم

ستاره برزیلی جوان رئال معتقد است امسال با اعتماد به نفس بالایی که پیدا کرده، باید منتظر درخشش او باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، وینیسیوس جونیور سومین فصل حضورش در رئال را پشت سر می گذارد و دیگر تبدیل به یک چهره تاثیرگذار شده است. دو سال پیش او ابتدا توسط جولن لوپتگی به تیم دوم رئال تبعید شد ولی با آمدن سانتی سولاری به ترکیب تیم اول اضافه شد و در مقطع پایانی فصل و با بازگشت زیدان به نیمکت ذخیره ها رفت.

فصل گذشته او کم و بیش توسط زیدان مورد استفاده قرار گرفت ولی بازهم در مقطع پایانی فصل و در بازی های مهم، زیزو ترجیح داد از وینیسیوس استفاده نکند. به خصوص نیمکت نشینی وینی در بازی برگشت برابر سیتی در لیگ قهرمانان، انتقادات زیادی را متوجه زیدان کرد.

وینیسیوس فصل جاری در بازی نخست رئال برابر سوسیداد نیمکت نشین بود. مقابل بتیس و وایادولید هم از نیمه دوم وارد زمین شد و موفق شد به وایادولید تک گل برتری رئال را بزند.

او در بازی یکشنبه مقابل لوانته که فیکس بود نیز زننده یکی از دو گل تیمش بود تا شروع خوبی در این فصل داشته باشد.

ستاره برزیلی در یک مصاحبه یوتیوبی و در مورد شرایطش گفت:« بعد از مدت ها دوری از میادین به دلیل مصدومیت، فصل گذشته را بدون اعتماد به نفس شروع کردم. حالا خوشحالم که بیشتر بازی می کنم و گلزنی می کنم.  اعتماد به نفس بیشتری دارم و در فوتبال بازی این از هر چیزی مهمتر است.»

وینسیوس از این فصل پیراهن شماره ۲۰ را به تن دارد:« در فلامینگو بسیار خوشحال بودم و پیراهن شماره ۲۰ کمی به من خوش شانسی می داد. اولین بازی حرفه ای خودم را با این پیراهن انجام دادم و امسال این فرصت را پیدا کردم که شماره ام را عوض کنم. اکنون احساس راحتی بیشتری دارم.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور رئال مادرید