وینفرد شفر با استقلال به توافق رسیده است

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، سید رضا افتخاری مدت ها است که با سفر به دبی و ترکیه بی سر و صدا مشغول مذاکره با گزینه های مختلف است و گفته می شود با وینفرد شفر به توافق نهایی رسیده است، مربی که سابقه سرمربیگری در تیم ملی جامائیکا و کامرون را در رده ملی و العین امارات در خاور میانه را دارد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، سید رضا افتخاری مدت ها است که با سفر به دبی و ترکیه بی سر و صدا مشغول مذاکره با گزینه های مختلف است و گفته می شود با وینفرد شفر به توافق نهایی رسیده است، مربی که سابقه سرمربیگری در تیم ملی جامائیکا و کامرون را در رده ملی و العین امارات در خاور میانه را دارد.

وینفرد شفر مربی با کارنامه ای در فوتبال دنیا محسوب می شود اما از زمانی که نام او مطرح شده است کانال های هواداری استقلال بدترین حمله ها را به این مربی 67 ساله انجام داده اند.

شفر اگر 67 ساله است، برانکو ایوانکویچ با سابقه ای به مراتب پایین تر از شفر در سن 63 سالگی در پرسپولیس بهترین نتایج را گرفته است و طبیعی است این مربی هم می تواند موفق شوند.

نکته عجیب این است که این روزها صفحات مجازی بدون تسلط روی مسائل فنی و حتی فضای روزنامه نگاری از طریق چند ادمین وحشتناک ترین حمله ها را به باشگاه انجام می دهد و روند تصمیم گیری را مختل کرده اند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال