وینگر برزیلی به بازی با پرسپولیس نمی‌رسد / لئوناردو اجازه بازی در لیگ قهرمانان آسیا را ندارد

به گزارش خبرنگار مدال، بازگشت وینگر برزیلی و ستاره فصل گذشته کاشیما آنتلرز به تمرینات این تیم سبب شد تا شایعاتی پیرامون حضور این بازیکن مقابل پرسپولیس به گوش برسد با این حال وی نمیتواند مقابل پرسپولیس به میدان برود چرا که طبق قوانین لیگ قهرمانان آسیا، هر تیم اجازه استفاده از 4 بازیکن خارجی در این مسابقات را دارد و کاشیما آنتلرز این 4 سهیمه را به دو بازیکن از کره جنوبی (سون تائه و سئونگ هیون) و دو بازیکن برزیلی دیگر(سیلوا و سرجینیو) اختصاص داده است ......

به گزارش خبرنگار مدال، بازگشت وینگر برزیلی و ستاره فصل گذشته کاشیما آنتلرز به تمرینات این تیم سبب شد تا شایعاتی پیرامون حضور این بازیکن مقابل پرسپولیس به گوش برسد با این حال وی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس به میدان برود چرا که طبق قوانین لیگ قهرمانان آسیا، هر تیم اجازه استفاده از 4 بازیکن خارجی در این مسابقات را دارد و کاشیما آنتلرز این 4 سهیمه را به دو بازیکن از کره جنوبی (سون تائه و سئونگ هیون) و دو بازیکن برزیلی دیگر(سیلوا و سرجینیو) اختصاص داده است.
کاشیما پیش از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که تیم‌های باقی‌مانده در این رقابت‌ها اجازه اعمال تغییرات در لیست خود را داشتند با توجه به مصدومیت لئوناردو وینگر برزیلی و 25 ساله خود، وی را از لیست لیگ قهرمانان خود خارج کردند و سرجینیو را به خدمت گرفتند. سرجینیو نیز از زمان اضافه شدن به ترکیب کاشیما در ترکیب این تیم به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا درخشیده و در 4 بازی آسیایی این تیم 4 گل به ثمر رسانده و 3 گل نیز ساخته است.
لئوناردو که اخیرا تمرینات خود را با کاشیما آغاز کرده فصل گذشته در ترکیب این تیم 11 گل به ثمر رساند اما با توجه به مصدومیت از ناحیه زانو، در فصل جاری تنها در 3 بازی لیگ و یک بازی لیگ قهرمانان برای کاشیما به میدان رفته است. لئوناردو سابقه بازی در گرمیو، پالمیراس، سانتوس و کوریتابا را داشته و در یک بازی ملی نیز برای سلچائو به میدان رفته است.

تگ ها


فوتبال