ستاره سابق رئال مادرید در نقش قاچاقچی مواد!

رویستون درنته بازیکن سابق رئال مادرید در یک سریال تلویزیونی در ژانر مافیایی- گانگستری بازی کرده و در نقش یک قاچاقچی مواد مخدر ظاهر شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رویستون درنته بازیکن سابق رئال مادرید که در دوران فوتبالی خود به عنوان وینگر در باشگاه‌های اورتون و رئال مادرید بازی می‌کرد، سرانجام در ۲۹سالگی با فوتبال خداحافظی کرد و کفش‌هایش را آویخت تا به فعالیت مورد علاقه‌اش یعنی موسیقی رپ بپردازد. اما دست تقدیر باعث شده این فوتبالیست سابق حالا سر از تلویزیون در آورده و در یک سریال تلویزیونی در نقش قاچاقچی مواد ظاهر شود.

درنته در سریال هلندی موکرو مافیا به ایفای نقش پرداخته که داستان چند دوست جوان را تعریف می‌کند که وارد دنیای زیرزمینی تجارت مواد مخدر در شهر آمستردام می‌شوند.

او خبر حضورش در این سریال را در اینستاگرام خود اعلام کرده و نوشته بود:" زمان آن رسیده که بعد از یک سکوت طولانی‌مدت دوباره به صحنه برگردم و حالا می‌توانم اعلام کنم که در سریال موکرو مافیا حضور دارم. از این بابت خیلی خوشحال و هیجان‌زده‌ام و امیدوارم بتوانم با خوب بازی کردن نقشم تماشاچی‌ها را سرگرم کنم".

درنته هلندی در سال ۲۰۰۷ موفق شد با دریافت  جایزه بازیکن طلایی رقابتهای فوتبال جام ملتهای زیر ۲۱سال اروپا نامش را به عنوان یکی از جوانان آینده‌دار فوتبال اروپا مطرح کند و به همین علت بود که رئال مادرید به سراغ او رفته و درنته را به مادرید منتقل کرد. ستاره جوان هلندی در اولین بازی خود با پیراهن رئال با یک شوت از راه دور زیبا توانست اولین گل خود را برای این تیم بزرگ به ثمر برساند. ولی درنته بعد از مدتی در رئال دچار افول شده و در نهایت مدتی به عنوان بازیکن قرضی در هرکولس و اورتون توپ زد و در نهایت در ۲۹سالگی به این نتیجه رسید که زمان خداحافظی با مستطیل سبز فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید:

پدیده فوتبال فرانسه: رویایم بازی برای رئال است

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید رئال مادرید لالیگا فوتبال