وینیسیوس: با رئال همه جام را می خواهم

ستاره برزیلی جوان رئال با خوشبینی به فصل پیش رو فکر می کند و معتقد است تیمش می تواند فاتح سه گانه شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وینیسیوس دو سال پیش بود که از فلامینگو به رئال پیوست. او ابتدا با تصمیم جولن لوپتگی به تیم دوم رئال رفت ولی با اعتماد سانتی سولاری توانست به تیم اول منتقل شده و خوش بدرخشد. اخراج سولاری و بازگشت زیدان به ضرر وینیسیوس تمام شد و او زیر نظر مرد فرانسوی از ترکیب اصلی دور ماند. فصل گذشته نیز وینیسیوس روندی سینوسی داشت و در مقطعی به ترکیب ثابت هم رسید ولی با بازگشت ادن هازارد و مارکو آسنسیو او در هفته های پایانی فصل به نیمکت ذخیره ها تبعید شد.

وینی امیدوار است فصل پیش رو بتواند اعتماد زیدان را به خود جلب کرده و ستاره مهمی برای تیمش باشد.

او در مورد موفقیت رئال هم خوشبین است و به شبکه اختصاصی باشگاه گفت:« می خواهیم حضوری قدرتمندانه در لالیگا، لیگ قهرمانان و کوپا دل ری داشته باشیم. می خواهیم همه جام ها را کسب کنیم. این روزها به شدت در حال تمرین هستیم و معتقد م الان باید زجر بکشیم تا ثمره اش را در طول فصل ببینیم.»

وینییسوس ادامه داد:« اهمیت کار بدنسازی در این مقطع خیلی بالاست. با گریگوری دوپونت(مربی بدنساز) بهترین تمرین ها را انجام می دهیم و او همیشه بازیکنان را به بهترین فرم بدنی می رساند. از لحاظ فیزیکی شرایط خوبی دارم چرا که قبل از شروع تمرینات پیش فصل هم تمریناتم را ادامه داده بودم.

پیش فصل برای من خیلی مهم است چون اگر از حیث بدنی آماده باشید، مصدومیت به ندرت به سراغ تان می آید.»

بیشتر بخوانید:

دو حریف تدارکاتی رئال مادرید مشخص شدند

فان دبیک در رئال بازیکن افتضاحی می شد!

 

 

تگ ها


وینیسیوس جونیور فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال