وینیسیوس: ترجیح می دادم برای کاستیا بازی کنم تا به خانه برگردم

بازیکن جوان و برزیلی رئال می گوید: در رئال شروعی داشتم که نه خودم و نه خانواده تصورش را نمی کردیم ......

بازیکن جوان و برزیلی رئال می گوید: در رئال شروعی داشتم که نه خودم و نه خانواده تصورش را نمی کردیم.
به گزارش مدال، وینیسیوس جونیور که این روزها بیشتر بازی به او می رسد در مصاحبه ای با آ اس درباره روزهای اول حضورش در جمع کهکشانی ها گفت:ماه های اول در مادريد شروعی داشتم که نه خودم نه رئال مادرید و نه خانواده ام تصورش را نمی کردیم. می دانستم که طول می کشد تا در سال اولم با فوتبال اسپانیا و شرایط بازی در این کشور هماهنگ شوم. به لطف کاسمیرو و مارسلو سریع هماهنگ شدم. در کاستیا با تیم هماهنگ شدم و حالا به تیم اصلی رسیدم. خوشحالم که شروع خوبی داشتم و می توانم از فرصت هایی که رئال به من داده لذت ببرم.

وینیسیوس در ادامه درباره بازی در تیم اصلی و کاستیا نیز افزود:وقتی به تیم اصلی دعوت نمی شدم در کاستیا بازی می کردم و تصور می کردم تا زمانی که به تیم اصلی نرسم در کاستیا بازی می کنم. ترجیح می دادم برای کاستیا بازی کنم تا آن که به خانه ملحق شوم. بازی کردن در کاستیا باعث شد که هر چه سریع تر با شرایط و سبک بازی در اسپانیا هماهنگ شوم چرا که فوتبال در اروپا متفاوت است. بازیکنان کاستیا همیشه به من خیلی کمک کردند تا بهترین عملکردم را داشته باشم و بتوانم در کوتاه ترین زمان ممکن به تیم اصلی برسم.

وی که از زمان حضور سولاری فرصت بیشتری برای حضور در میدان دارد هم تاکید کرد:از زمان حضور سولاری همواره در لیست بوده ام و بیشتر بازی می کنم و حتی گل هم زدم. لوپتگی هم به من آزادی عمل می داد. باشگاه مملو از افراد فوق العاده است. من فقط به فوتبال فکر می کنم. خانواده ام مسائل غیرورزشی را کنترل می کردند تا با آمادگی کامل به تیم ملحق شوم و هواداران را خوشحال کنم.

بازیکن جوان رئال درخصوص هماهنگی سبک بازی با تیمش تصریح کرد:همیشه سعی می کنم بهتر شوم و در کنارش ویژگی های خودم را حفظ کنم. مارسلو و مودریچ خیلی به من کمک کردند. سعی می کنم به تدریج کیفیت لازم را در باشگاه ارائه بدهم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال