وینیسیوس در معرض انتقاد؛ از فاتی یاد بگیر

از دست دادن یک فرصت طلایی به شکلی عجیب و غریب توسط وینیسیوس جونیور مهاجم رئال مادرید خبرساز شده و او را در معرض انتقاد قرار داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب در خانه سویا موفق شد در یک بازی مهم و حیاتی برای لوس بلانکوس و سرمربی‌اش زیدان حریف را ۱-۰ شکست دهد. وینیسیوس جونیور که سنگربان سویا را مجبور به باز کردن دروازه خودی کرد تا گل پیروزی‌بخش رئال به نام سنگربان حریف ثبت شود در این بازی به جز این صحنه به خاطر یک صحنه دیگر هم مورد توجه قرار گرفت.

وینیسیوس جونیور که نقش مهمی در پیروزی رئال داشت در جریان بازی یک فرصت استثنایی برای باز کردن دروازه سویا پیدا کرد که آن را به شکلی عجیب و باورنکردنی از دست داد. اشتباهی که خبرساز شده و انتقادهای زیادی به او وارد کرده است.

بوئونو سنگربان سویا با یک اشتباه باعث شد توپ از دستش به زمین بیفتد. درحالیکه توپ در حال جهش روی زمین بود وینیسیوس از فرصت ایده‌آلی برای باز کردن دروازه سویا از نزدیک برخوردار بود. اما مهاجم جوان برزیلی به شکلی عجیب سایه توپ را زد تا دروازه بان سویا بتواند اشتباه مهلک خود را جبران کرده و توپ را در آغوش بگیرد.

اشتباه مهلک دروازه‌بان سویا که فرصتی ایده آل در اختیار وینیسیوس قرار داد

مهاجم برزیلی از یک قدمی دروازه خالی سایه توپ را زد

دروازه بان سویا به راحتی توپ را در اختیار گرفت و اشتباهش را جبران کرد

این اشتباه عجیب وینیسیوس در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشت.

چطور باید بچه‌هام رو قانع کنم که وینیسیوس چنین فرصتی را از دست داد؟

مقایسه با گل آنسو فاتی: چطور باید برای بچه‌هام توضیح بدهم که آنسو فاتی از اونجا گل زد ولی وینیسوس از اینجا گل نزد؟

وینیسیوس چطور این فرصت را از دست داد؟ واقعاً نمی دونم چطور در فهرست ده نفر برتر پسر طلایی جلوتر از گرین‌وود قرار می گیرده درحالیکه در سه سال اخیر برای رئال هیچ کاری نکرده.

بیشتر بخوانید:

واکنش دورتموند به احتمال جدایی زودهنگام پدیده رئال

سویا ۰ - ۱ رئال مادرید؛ فرار زیدان از اخراج

 

 

تگ ها


وینیسیوس جونیور فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال