وینیسیوس را می زدم، سر و صورتش خونی می‌شد

در جریان بازی دیشب رئال مادرید و ویارئال یک صحنه مشکوک به پنالتی اتفاق افتاد و رئالی ها اعتقاد داشتند که رائول آلبیول روی وینسیوس مرتکب خطا شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته در چارچوب هفته بیست و چهارم لالیگا، رئال مادرید مقابل ویارئال تن به تساوی داد تا 2 امتیاز خارج از خانه از دست برود.
در جریان این بازی یک صحنه مشکوک به پنالتی درون محوطه جریمه ویارئال رخ داد ولی داور بازی بی تفاوت از آن گذشت و تنها به یک یک تذکر بسنده کرد. وی ای آر نیز دخالتی نکرد.

رائول آلبیول و وینیسیوس در متن این صحنه قرار داشتند. ستاره برزیلی رئال مادرید قصد داشت به دروازه بان ویارئال نزدیک شود که بر اثر برخورد به آرنج آلبیول سرنگون شد. او اعتقاد به پنالتی داشت ولی در نهایت بازی ادمه پیدا کرد.

در پایان بازی بین کارشناسان داوری دودستگی وجود داشت و برخی این صحنه را پنالتی می دانستند و برخی دیگر با داور هم عقیده بودند.

آلبیول که سابقه بازی برای رئال را دارد، در مورد صحنه مشکوک به پنالتی گفت:« متوجه نزدیک شدن وینسسیوس نشدم و مطمئن باشید اگر قصدم ضربه زدن به او بود، با سر و صورت خونی زمین را ترک می کرد. او خودش بود که به من برخورد کرد و من هدفم متوقف کردن او نبود ولی طبیعی است که رئال از پنالتی حرف بزند، همانطور که در بازی رفت نیز چنین ادعایی داشتند.»

 

ویارئال دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول عالی ولی نیمه دوم تحت تاثیر رئال:« رئال تیم بزرگی است و طبیعی بود که پس از یک نیمه بد، به خودشان بیایند؛ ضمن اینکه ما هم کمی از لحاظ بدنی افت کردیم. اشتباهات فردی زیادی داشتیم و البته تحت فشار قرار گرفتن توسط تیمی مثل رئال هم اتفاق عجیبی نیست.»

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال