وینیسیوس: مسی یا رونالدو؟ بهترین بازیکن دنیا در رئال حضور دارد!

وینیسیوس جونیور معتقد است بهترین بازیکن دنیا نه مسی است و نه رونالدو. بهترین بازیکن دنیا مودریچ است که در رئال حضور دارد....

وینیسیوس جونیور معتقد است بهترین بازیکن دنیا نه مسی است و نه رونالدو. بهترین بازیکن دنیا مودریچ است که در رئال حضور دارد.

وینیسیوس در گفت و گویی جدید با کادناسر به بیان اظهاراتش پرداخت که در ادامه می‌خوانید:

مصدومیت؟
داریم قدم به قدم پیشرفت میکنیم و نهایت تلاشمو میکنم تا هرچه زودتر به میادین بازگردم. گریه هام در زمین هنگام مصدومیت بخاطر از دست رفتن تیم ملی و همچنین بخاطر روند بازی با آژاکس بود.

پیشرفت؟
همه چیز سریع پیش رفت. حتی مارسلو و کاسمیرو را هم این را به من گفتند که خیلی سریع پیشرفت کردم. هیچکس فکر نمیکرد بعد از ترک برزیل بتواتم این تعداد بازی در رئال انجام دهم.

انتخاب مادرید؟
من فوتبال بازی کردن را از ۴ سالگی شروع کردم. بعد از جام ملت های زیر ۱۷ سال آمریکای جنوبی تصمیم گرفتم در اروپا بازی کنم. رئال‌مادرید و بارسلونا به من پیشنهاد دادند و ما پروژه های دو تیم را بررسی کردیم. با اینکه بارسا پول بیشتری به من میداد ولی من رئال را انتخاب کردم. من به پروژه رئال علاقمند شدم و مارسلو و کاسمیرو هم در این انتخاب به من کمک بسیاری کردند.

رد کردن بازی با مسی؟
من همیشه فکر میکردم چه چیزی بهتر از زندگی کردن در مادرید؟ من و همه خانواده‌ام علاقمند به زندگی و بازی کردن من در مادرید بودیم.

اعتماد نکردن لوپتگی به تو؟
اون به تازگی به مادرید رسیده بود. جولن مربی بزرگیه ولی نتونست همه چیز رو درست مدیریت کنه. اون هروقت منو میدید توصیه هایش را میگفت و البته سولاری هم در کاستیا به خوبی از من استقبال کرد.

رئال‌مادرید؟
هواداران خیلی خوب از من حمایت کردند. آنها مرا تشویق میکنند و من بخاطر همه چیزهایی که برایم اتفاق میفتد خوشحالم. مردم در خیابان به من میگویند بازیکن خیلی خوبی هستند و از من میخواهند مدت خیلی طولانی در مادرید بمانم.

تیم ملی؟
تیته(سرمربی تیم ملی) به من گفت همه چیز خوب پیش میشه و ازم خواست تا به ارامی ریکاوری کنم و برای کوپاآمه‌ریکا آماده بشم.

بازی کردن کنار نیمار؟
من میخواهم کنار بهترین بازیکنان دنیا بازی کنم و این آرومم میکنه. بازیکنی که بیشتر از همه دوستش دارم نیماره و میخوام کنارش بازی کنم هم در تیم ملی و هم در مادرید. نمیدونم بشه کنارش در مادرید بازی کنم یا نه ولی خوشحالم که میتونم در تیم ملی کنارش بازی کنم. بازیکنی که از کودکی دوستش داشتم رونالدینیو بود و اکنون نیماره.

کریستیانو یا مسی؟
نمیدونم کدوم یک بهترین بازیکن دنیاست. کریستیانو در مادرید یک اسطوره اس، اون اینجا همه چیز برد و هواداران دوستش دارن ولی الان نه کریس و نه مسی در مادرید نیستن. ما خودمون اینجا با بهترین بازیکن دنیا بازی میکنیم(لوکیتا).

توپ طلا؟
فکر میکنم بتوانم در ۲۵ یا ۲۶ سالگی به این عنوان دست پیدا کنم.

دوستانت در رختکن؟
بهترین دوستانم مارسلو و کاسمیرو هستند. من با برزیلی ها خیلی صمیمی هستم و از وقتی به مادرید اومدم به من خیلی کمک کردند.