وینیسیوس: می توانستیم لوانته را گلباران کنیم

وینیسیوس یکی از دو گل رئال را وارد دروازه لوانته کرد اما می توانست زننده دو گل دیگر هم باشد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید به سومین برد متوالی فصل خود دست یافت. پس از پیروزی بر بتیس و وایادولید امروز نوبت به لوانته رسید تا مغلوب کهکشانی ها شود. وینیسیوس و کریم بنزما دقایق ۱۶ و ۹۴ گل های رئال را به ثمر رساندندا تا این تیم به صدر جدول برسد.

وینیسیوس که برای دومین هفته متوالی گلزنی می کرد، به خبرنگاران گفت:« به خاطر گلی که زدم خوشحالم و البته پیروزی تیم. برای این برد کمی هم زجر کشیدیم که طبیعی است چون در خانه حریف بازی می کردیم و هنوز در ابتدای فصل هستیم. این یک پیروزی خوشحال کننده بود و حالا فرصت استراحت بیشتری خواهیم داشت.»

وینیسیوس ادامه داد:« در منطقه خوبی قرار داشتم که توپ به من رسید. نمی توانستم آن موقعیت خوب را از دست بدهم. البته یکی دو موقعیت دیگر هم به دست آوردم که متاسفانه از دست دادم. به تمرین و تلاش ادامه می دهم تا دیگر شانس ها را به راحتی از دست ندهم.»

وینیسیوس در مورد عدم استفاده از موقعیت های گلزنی توسط رئال گفت:« امروز موقعیت های زیادی داشتیم و می توانستیم حریف را گلباران کنیم اما هنوز در ابتدای فصلیم و بازی های پیش فصل هم نداشتیم. نباید فراموش کرد که لوانته هم تیم خوبی بود و آنها هم موقعیت های خوبی را از دست دادند.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور رئال مادرید