وینیسیوس: هیچکس نمی‌تواند مثل کروس بازی کند

وینیسیوس جونیور، ستاره برزیلی رئال مادرید، در دیدار شب گذشته این تیم برابر لیورپول به کمک بازی درخشان تونی کروس، هم تیمی با تجربه اش، دبل کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وینیسیوس از نمایش خیره کننده تونی کروس دربرد ۳-۱ رئال مادرید برابر لیورپول در بازی رفت از دور یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، مبهوت شده بود.

کروس با یک ارسال بلند از بالای سر مدافعان لیورپول وینیسیوس را در موقعیت گل قرار داد تا ستاره جوان برزیلی نخستین گل خود برابر لیورپول را به ثمر برساند. پس از بازی مهاجم رئال مادرید با تمجید از هم تیمی آلمانی خود گفت که هیچکس نمی تواند مانند تونی کروس بازی کند.

پیش از این بازی سوالاتی مطرح بود که آیا هافبک های سن و سال دار رئال مادرید می توانند در میانه میدان برابر هافبک های لیورپول حرفی برای گفتن داشته باشند؟ اما این تونی کروس ۳۱ ساله و لوکا مودریچ ۳۵ ساله بودند که در بیشتر اوقات بازی قرمزها را کنترل می کردند.

وینیسیوس گفت: "تونی کروس فوق العاده است. او یک اسطوره است.

 هیچکس نمی تواند مانند او بازی کند. او از کلاس بالایی برخوردار است. مردم از بیرون خیلی حرف ها می زنند. من همیشه تلاش می کنم. من هرگز با پیراهن رئال مادرید دبل نکرده بودم، فکر می کنم این بهترین لحظه من است. من به نشان رئال اشاره کردم چرا که خیلی تلاش می کنم. همیشه رویای بازی کردن در رئال مادرید را داشتم.

من همیشه تلاش می کنم. هم تیمی هایم مرا تشویق می کنند که به ککار کردن و تلاش کردن ادامه دهم. آنها به من اعتماد به نفس می دهند."

بیشتر بخوانید:

ناراحتی کلوپ از استادیوم دیدار با رئال مادرید

از رئال تا منچستر؛ ۱۱.۶ تریلیون برای لمس آسمان

 

 

تگ ها


وینیسیوس جونیور فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال