وین رونی در آستانه بازگشت به اورتون قرار دارد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، علیرغم این که برخی رسانه های انگلیسی مدعی شده بودند که انتقال وین رونی به اورتون نهایی شده و تا قبل از سفر یونایتد به آمریکا، این بازیکن رسماً به تیم سابقش بازخواهد گشت ولی اسکای و ایندیپندنت مدعی هستند با وجود علاقه اورتون و تمایل رونی برای بازگشت به گودیسون پارک، هنوز این انتقال نهایی نشده است ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، علیرغم این که برخی رسانه های انگلیسی مدعی شده بودند که انتقال وین رونی به اورتون نهایی شده و تا قبل از سفر یونایتد به آمریکا، این بازیکن رسماً به تیم سابقش بازخواهد گشت ولی اسکای و ایندیپندنت مدعی هستند با وجود علاقه اورتون و تمایل رونی برای بازگشت به گودیسون پارک، هنوز این انتقال نهایی نشده است.

ایندیپندنت نوشته است وین رونی طی چند روز آینده با کومان سرمربی اورتون دیدار خواهد کرد تا در مورد انتقالش به گودیسون پارک صحبت کند. یونایتد آماده است تا به رونی اجازه دهد به صورت رایگان این تیم را ترک کند. اورتون هم حاضر است به رونی حقوق هفتگی ۱۵۰ هزار پوندی بدهد.

اگرچه رونی از چین هم پیشنهاد داشته و هنوز هم دارد، ولی این بازیکن به دلیل مسائل فوتبالی و البته خانوادگی فعلاً قصدی برای حضور در آسیا ندارد و به همین دلیل تمایل دارد برای فرصت بازی بیشتر، راهی اورتون شود. اگرچه رونی در اورتون، تقریباً نیمی از حقوقش در یونایتد را دریافت خواهد کرد ولی با توجه به علاقه شخصی رونی به باشگاه سابقش، حاضر است این مسئله را بپذیرد.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال