وین رونی: دوست داشتم آخرین بازی ام را در اولدترافورد انجام دهم

مهاجم باتجربه دی سی یونایتد دلتنگ بازی با لباس منچستر یونایتد است. به گزارش مدال، وین رونی قصد دارد فوتبالش را در آم ......

مهاجم باتجربه دی سی یونایتد دلتنگ بازی با لباس منچستر یونایتد است.

به گزارش مدال، وین رونی قصد دارد فوتبالش را در آمریکا به پایان برساند، گفت: 
در آمریکا با فوتبال خداحافظی می کنم. در کریسمس به اولدترافورد بازمی گردم.

وی در ادامه افزود: دلم برای بازی کردن با پیراهن منچستریونایتد تنگ شده است. من برای مدتی طولانی در این باشگاه حضور داشتم و برجسته ترین و بهترین لحظات فوتبالم در منچستریونایتد بوده است. البته معتقدم در زمان مناسبی از منچستریونایتد جدا شدم زیرا بازی نمی کردم و من همواره بازیکنی بوده ام که می خواهد در بازی ها حضور داشته باشد. با سرمربی تیم صحبت کرده بودم و به نظر نمی رسید شرایط تغییر کند و من بازی کنم پس در زمانی مناسب، تصمیمی درست اتخاذ کردم.

وین رونی تاکید کرد: واضح است که ایده آل ترین سناریوی ممکن، ماندن در منچستریونایتد و پایان دادن به دوران فوتبالم در این باشگاه بود اما شرایط در فوتبال تغییر می کند؛ اتفاقات مختلفی رخ می دهد که هرکدام دلیل مختص به خودشان را دارد.

رونی تصریح کرد: دوست داشتم آخرین بازی ام برای منچستریونایتد را در اولدترافورد انجام دهم اما از زمان جدایی از تیم، چند بار به اولدترافورد رفته ام و هنگام کریسمس نیز برای تماشای بازی ها به ورزشگاه خواهم رفت. منچستریونایتد را با خاطراتی فوق العاده ترک کردم. فرصتی پیش آمد که به آمریکا بروم و در آن جا بازی کنم اما باز هم می گویم که دوران حضورم در یونایتد، عالی بود. مشتاقم به باشگاه برگردم تا برخی از هم تیمی های سابقم و همچنین اعضای کادر فنی که مدت زیادی را در کنار آن ها گذراندم، ببینم.

تگ ها


وین رونی منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال