وین رونی راه حل پیروزی را به PSG نشان داد

وین رونی، ستاره سابق فوتبال انگلیس به تحلیل فینال امشب بین بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن پرداخت....


به گزارش "ورزش سه"، با توجه به تعدد عناصر هجومی بزرگ در خط حمله دو تیم، هواداران انتظار یک فینال پرگل و تماشایی از سوی بایرن و پاری سن ژرمن را دارند. وین رونی  نیز این موضوع را تصدیق کرده و مدعی شد ستاره های پی اس جی می توانند از فضا پشت سر مدافعان بایرن بهره گیرند. 


وین رونی گفت: "شاهد بازی باز و هجومی خواهیم بود، دو تیم در حمله بسیار خوب هستند و برای یکدیگر مشکلاتی ایجاد می کنند. نتیجه بازی توسط بازیکنان هجومی دو تیم تعیین می شود و من فکر می کنم پاری سن ژرمن با در اختیار داشتن بازیکنانی چون نیمار، کیلیان امباپه و آنخل دی ماریا در مقابل تیمی مانند بایرن که بالا بازی می کند شانس خوبی برای موفقیت دارد.


من در ترکیب پی اس جی تعادل بیشتری می بینم و آنها از استحکام دفاعی بیشتری نسبت به بایرن مونیخ برخوردار هستند. بایرن از قدرت پرس بالایی برخوردار است، رابرت لواندوفسکی مدافع میانی حریف را نشانه گرفته، ایوان پریشیچ و سرژ گناربری پرس می کنند و توماس مولر نیز از پشت اضافه می شود و در ادامه این روند از سوی خط میانی حمایت می شود. اما برای عملی شدن این روند بایرن به بالا بازی کردن چهار مدافع نیاز دارد، وگزنه فاصله بین خطوط خیلی زیاد می شود. 


من تردیدی ندارم بایرن با پرس شدید می تواند خلق موقعیت کند، اما پاری سن ژرمن نیز قادر به مقابله با این ترفند با مالکیت بالاست و مهاجمان این تیم می توانند با فرار پشت سر مدافعان بایرن صاحب موقعیت شود."
 

تگ ها


اورتون وین رونی پاری سن ژرمن