وین رونی: منچستریونایتد نباید به فکر خریدهایی مثل بیل و رونالدو باشد

ستاره سابق یونایتد توصیه‌هایی برای سولسشر دارد...

وین رونی می‌گوید یونایتد نباید در فکر خریدهای گرانقیمت برای فصل بعد باشد.

به گزارش مدال، منچستریونایتد سال‌هاست که موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر نشده است. از سال 2013 که سر الکس فرگوسن اعلام بازنشستگی کرد، یونایتدها دیگر رنگ قهرمانی لیگ را ندیده‌اند. مربیان بعدی هیچ‌کدام نتوانستند موفقیت‌های فرگوسن را تکرار کنند. از مویس گرفته تا فن خال و مورینیو. اکنون باید دید که اوله گنار سولسشر چه تیمی را روانه فصل بعد خواهد کرد.

صحبت از جذب گرت بیل و یکی دو ستاره گرانقیمت دیگر است اما وین رونی معتقد است که سولسشر باید به فکر ساختن تیمی برای آینده باشد.

او به بی بی سی گفت: "اوله گنار در درجه اول باید سعی کند، یک تیم متحد و منسجم را بسازد و فکر نمی کنم با خرید یک یا دو بازیکن بالای 100 میلیون پوند، این مساله شدنی باشد. این کمکی به یونایتد با بازیکنانی که فعلا در اختیار دارد، نمی کند. معتقدم سولسشر باید به فکر جذب 5 یا 6 بازیکن ارزان قیمت تر ولی با کیفیت باشد. بازیکنانی که توانایی تبدیل شدن به یک ستاره بزرگ را داشته باشند. این بهتر از جذب یک یا دو بازیکن با ارقامی بالاست."

رونی ادامه داد: "یونایتد باید به فکر بازیکنانی 30 تا 40 میلیون پوندی باشد و با ارتقای سطح کیفی آنها بتواند در درازمدت به اهدافش برسد. هواداران هم باید کمی بیشتر صبر کنند. می توان رونالدو، مسی، راموس و گرت بیل را جذب کرد و 300 تا 350 میلیون پوند هم هزینه کرد ولی این خریدها در درازمدت برای یونایتد کفایت نخواهند کرد. باید تیمی برای آینده ساخت و به فکر جذب بازیکنان جوان ولی مستعد بود."

اخبار مرتبط:

یونایتد ستاره نخواستنی رئال را می‌خواهد؛ گرت بیل، یکساله، قرضی

تگ ها


وین رونی شیاطین سرخ نقل و انتقالات تابستانی گرت بیل کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال