ویژه؛ احساس تلخ رونالدو این است؛ اتهام تجاوز، توطئه همه جانبه پرز است

ستاره پرتغالی یوونتوس توطئه همه جانبه باشگاه سابق خود را دلیل مشکلات اخیرش می داند ......

 ستاره پرتغالی یوونتوس توطئه همه جانبه باشگاه سابق خود را دلیل مشکلات اخیرش می داند.

به گزارش مدال، کریستیانو رونالدو در فصل جابجایی تابستانی تصمیم گرفت که رئال مادرید را بعد از ۹ سال ترک کند و راهی یوونتوس شود.
رونالدو با پیراهن رئال مادرید افتخارات زیادی به دست آورد و به بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه تبدیل شد تا جایی که  توانست با پیراهن رئال چهار توپ طلا به دست آورد و آمار و ارقام خیره کننده ای از خود به جای گذارد.

اتهام تجاوز

رونالدو اما این روزها وضعیت خوبی ندارد. او متهم به تجاوز جنسی به یک دختر آمریکایی شده است و با وجود آنکه خود چنین چیزی را انکار می کند اما وضعیت کامل به ضرر او شده است.

اسپانسرها علیه کریس

اسپانسرهای شخصی رونالدو عکس او را در تبلیغات خود حذف می کنند و این بازیکن پرتغالی ضرر مالی بسیار زیادی کرده است.

ادعای رونالدو

روزنامه لارپوبلیکا ایتالیا در گزارشی از احساس تلخ کریستیانو رونالدو سخن به میان آورد و نوشت که این بازیکن پرتغالی رئال مادرید و پرز را دلیل اصلی توطئه علیه او می داند.

حس تلخ کریس

این روزنامه ایتالیایی نوشت: ناکامی رونالدو در کسب عنوان بهترین بازیکن جهان، کارت قرمز دیدار برابر والنسیا، متهم شدن به تجاوز جنسی و لغو حمایت اسپانسرهای آمریکایی؛ همه این مشکلاتی که رونالدو با آنها مواجه شده است به خاطر اختلاف او با باشگاه رئال مادرید و فلورنتینو پرز است و خود این بازیکن پرتغالی هم چنین احساسی دارد هر چند که او تلاش می کند تا آرامش خود را حفظ کند و اسیر حاشیه ها نشود.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال