ویکی لیکس : یونایتد از پرونده پوگبا تبرئه شد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، چندی پیش رسانه های خبری دنیا مدعی شدند که باشگاه منچستریونایتد برای جذب پل پوگبا مرتکب تخلف شده و در این بین مبلغی بیش از آن چه اعلام شده به مدیر برنامه های این بازیکن سرشناس رسیده است ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از دیلی میل، چندی پیش رسانه های خبری دنیا مدعی شدند که باشگاه منچستریونایتد برای جذب پل پوگبا مرتکب تخلف شده و در این بین مبلغی بیش از آن چه اعلام شده به مدیر برنامه های این بازیکن سرشناس رسیده است.

پس از انتشار این اسناد از سوی ویکی لیکس، فیفا اعلام کرد که به بررسی این موضوع خواهد پرداخت و در نهایت بعد از چندین هفته بررسی، بالاترین نهاد فوتبال جهان اعلام کرد که منچستریونایتد هیچ تخلفی در جذب پل پوگبا نداشته است. اکنون فیفا قرار است به بررسی و جستجو از باشگاه یوونتوس بپردازد تا مشخص شود آیا این باشگاه ایتالیایی تخلفی در انتقال رکوردشکن پل پوگبا به منچستریونایتد داشته است یا خیر.

پل پوگبا فصل گذشته در ۵۱ بازی برای منچستریونایتد موفق شد ۹ گل به ثمر برساند و با این تیم قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرد. او در سال ۲۰۱۲ در حالی از منچستریونایتد به یوونتوس رفته بود که فرصت زیادی برای درخشش زیر نظر فرگوسن نداشت. یونایتد مجبور شد با مبلغی گزاف بازیکن سابق خود را از یوونتوس به خدمت بگیرد.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال