و حالا بازگشت نساجی به چمن طبیعی

سرمربی تیم فوتبال نساجی در کمترین زمان ممکن توانست چنان تاثیری در این تیم ایجاد کند که شاید در صورت ادامه این روند در فصل آینده این تیم بتواند یکی ازمدعیان کسب سهمیه آسیا باشد ....

به گزارش "ورزش سه"، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی در آخرین نشست خبری خود پس از پایان بازی با شهرخودرو همراه با دست نوشته ای حضور پیدا کرد تا در آخرین صحبت های رسمی خودش از تمام کسانی که در طی این ۱۰ بازی اخیر از تدارکات گرفته  تا مدیرعامل و مالک باشگاه به او کمک کردند ، تشکر و قدردانی کند.


موفقیت سرمربی بومی نساجی چی‌های مازندران در طی این چند سال گذشته اما در حالی به دست امد که فکری برای ورود به جرگه مربیان بالاترین سطح فوتبال ایران یا همان لیگ برتری هرگزعجله چندانی ازخود نشان نداد یا به قولی هل نبود و اکثر تمرکز خود را معطوف به لیگ دسته یک کرده بود که اتفاقا در دو نوبت همراه با دو تیم موفق به صعود به لیگ برترهم شد و در مرتبه آخر با اراک نتایج خوبی نگرفت و جای خود را به رسول خطیبی داد. او سپس در یک انتخاب غافلگیرکننده با اشتیاق هر چه تمام تر رهسپار زادگاهش شد تا در واقع دین خود را به این تیم و مردم فوتبالدوست شهر ادا کند و در عین حال  ناکامی اولین حضورش را در همین نساجی با کسب موفقیت جبران کند که همین هم شد.


فکری در وهله اول با روی کار آوردن کادر فنی یکدست متشکل از بازیکنان سابق باشگاه استقلال نشان داد که قبل از اینکه بخواهد همه چیز را به نام خودش تمام کند، به دنبال موفقیت و اعتلای نام نساجی است. صمد مرفای ، سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده و البته هاروت بابائیان مربی گلر های این فصل نساجی که این اخری نقش ویژه ای در احیای مجدد علیرضا حقیقی ایفا کرد، در طی این ۱۰ بازی کاملا هماهنگ با هم توانستند نام های زیادی را در بر سر زبان ها بیندازند که از جمله آن می شود به نام محمد میری ، سجاد آشوری ، علی شجاعی،رضا دهقانی  و چند تن دیگراشاره کرد .


نساجی در ۱۰ بازی آخر خود همراه با کادر فنی جدیدش  توانست ۱۸ امتیاز را کسب کنند که تقریبا معادل دو امتیاز در هر بازی است.ضمن اینکه صحبت های این بار جدی ای نیز شنیده شده که در فصل آینده خبری هم از چمن مصنوعی نخواهد بود که اگر این موضوع  در نهایت به سرانجام برسد، فکری دیگر مجبور نیست  در هر بازی بازیکنان زیادی را به علت مصدومیت دراختیار نداشته باشد . 


به هر حال محمود فکری از جهاتی بدشناس هم است که هواداران خونگرم نساجی در این هفته های اخیر اجازه ورود به ورزشگاه را نداشتند (البته به جز آن همسایگان معروف روی دیوار ) ، اما آنچه که مسلم است آنها قدر این تیم و این کادر فنی و مدیریتی را جلوتر از همه درک می کنند و درعین حال لحظه شماری می کنند تا درهای زنگ زده شهید وطنی دوباره به روی آنها  شود تا یکصدا شعارهای همیشگی اشان را سر دهند: نساجی امید شهر خسته .... نفس من به نفست بسته ...

تگ ها


نساجی مازندران