... و دوباره بازگشت مهدی طارمی؛ چشم انتظاری هواداران پرسپولیس

طارمی که به سرخ ها گفته بود برای جمع کردن وسایل خود به قطر می رود، در فرودگاه با کالدرون و بازیکنان پرسپولیس ملاقات گرمی داشت تا شایعه بازگشت وی به جمع سرخپوشان قوت بگیرد....

شایعه بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس بار دیگر مطرح شده است.

به گزارش خبرنگار مدال، هواداران پرسپولیس همچنان امیدوار هستند مهدی طارمی به پرسپولیس بازگردد. طارمی در دو ماه گذشته مذاکراتی با مسوولان باشگاه پرسپولیس داشت و هر بار هم به آنها پاسخ منفی نداده و گفته بود اگر به تیمی  اروپایی نروم تمایل به بازی در پرسپولیس را دارم. او حتی در مقطعی گفته اگر پیشنهادی  که از انگلیس دارم قطعی و حتمی  نشود به پرسپولیس می آیم. طارمی اما همانطور که مدال فاش کرد و در ادامه مهدی محمد نبی آن را تایید کرد در تماسی با نبی به عضو ارشد هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام داشت که تصمیم قطعی خود را گرفته و به تیمی اروپایی خواهد رفت. خود طارمی هم یک روز بعد از این خبر با انتشار پستی تاکید کرد قرار نیست به پرسپولیس برگردد و البته سعی کرد وانمود کند که نه قولی داده بوده و نه اساسا مذاکره ای به آن شکل با باشگاه داشته است.

طارمی که به سرخ ها گفته بود برای  جمع  کردن وسایل خود به قطر می رود در فرودگاه با کالدرون و بازیکنان پرسپولیس ملاقات گرمی داشت و حالا سه موضوع دست به دست هم داده  تا باردیگر خبر احتمال بازگشت او به پرسپولیس در بین هواداران پرسپولیس دست به دست شود.
1_سکوت محض و بی خبری رسانه ها از گزینه های خارجی باشگاه پرسپولیس. تا به امروز اخباری که درباره جذب مهاجم خارجی  منتشر شده به معرفی دو  بازیکن از کامرون و لیبریا از سوی کالدرون  به باشگاه و  گزینه شدن کوییکه که سابقه  بازی در ایران را داشته محدود شده است.
2_ غیرقابل پیش بینی بودن طارمی و تصمیمات غیرمنتظره و عمدتا معکوس او در نقل و انتقالات

3_بیانیه  امروز باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه خبرهای  خوبی در روزهای آتی داریم و طرح اخبار و  شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اینکه مسوولان باشگاه به هوادارانی که به باشگاه رفته  بودند گفته اند مذاکرات با طارمی از سر گرفته  شده است.

آیا طارمی به پرسپولیس باز می گردد و  امید پرسپولیسی ها به تقویت خط حمله با جذب او تحقق خواهد یافت یا که همه اینها شایعاتی بیش نیست.

اخبار مرتبط:

وقتی طارمی و پرسپولیس بهم رسیدند/ مقصد قطر بود؟

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات مهدی طارمی پرسپولیس گابریل کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال