و سرانجام بازگشت آنسو فاتی به تمرینات بارسلونا

آنسو فاتی پس از مدت ها مجوز حضور در تمرینات گروهی بارسلونا را به دست آورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ۳ ماه پیش و پس از شور نهایی بین دکتر کاگوت، دکتر آنتونیو مائسترو و دکتر برنارد کوتت تصمیم بر این شد تا آنسو فاتی بار دیگر تحت جراحی قرار بگیرد.

جراحی با موفقیت انجام شد و دوران ریکاوری هم بدون مشکل سپری شد تا هفته پیش سرانجام پزشکان بارسلونا خبر از بهبودی قطعی فاتی بدهند. مجوز بازگشت او به تمرینات صادر شده بود ولی در نهایت تصمیم بر این شد که او در شهر زادگاهش مادرید بماند و در تمرینات پیش فصل بارسلونا حاضر نشود.

فاتی که از آبان ماه گذشته به دور از میادین است، خوشبین بود بالاخره بتواند در تمرینات بارسلونا حاضر شود ولی این اتفاق رخ نداد. فاتی در مادرید زیر نظر خوزه کارلوس نورونیا پزشک تیم ملی پرتغال کار می کرد. او در پورتو جراحی شده بود ولی مدت ها در هتلی در مادرید روزی دو جلسه تمرینات اختصاصی انجام می داد. فاتی چندی پیش به بارسلونا بازگشت و بالاخره مجوز حضور او در تمرینات صادر شد و از امروز همراه با دیگر بازیکنان تمرین کرد.

گفته می شود فاتی احتمالا از هفته چهارم و بازی برابر سویا به میادین باز خواهد گشت و احتمال حضورش در بازی یکشنبه بعد برابر ختافه وجود ندارد. باید دید رونالد کومان در سانچس پیسخوان از ابتدا به فاتی میدان می دهد یا ترجیح می دهد او را در دقایق پایانی نیمه دوم به زمین بفرستد.

پس از ۱۰ ماه دوری از میادین و ۴ جراحی بعید است سرمربی هلندی بخواهد روی فاتی ریسک کند.

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال