و شاید این آخرین دربی مهدی قایدی باشد

مهدی قایدی بعد از سه فصل حضور در تیم آبی در تلاش برای ملحق شدن به یک تیم خارجی است....

به گزارش "ورزش سه"، البته او دو فصل دیگر با تیم آبی قرارداد دارد و حضورش در یک تیم جدید باید با نظر تیم استقلال باشد. مهدی قایدی که در بازی با ذوب آهن بازوبند کاپیتانی تیم استقلال را هم بر بازو بست از تیم های السد و الدحیل در آسیا و تیم هایی چون شاختار، لوکوموتیو و اسپارتاک پیشنهادات خوبی را دریافت کرده که این پیشنهادات از طریق مدیر برنامه های مهدی قایدی به اطلاع باشگاه استقلال رسید است و قرار است طرفین در پایان فصل صحبت های جدی در این زمینه با هم داشته باشند.

دربی فردا می تواند آخرین دربی مهدی قایدی در سال های اخیر باشد؛ مهدی که بعید می رسد در بازی فردا شب بازوبند کاپیتانی استقلال را بر بازو ببندد به یقین تلاش خواهد کرد یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش بگذارد تا در نهایت با خاطره ای خوش مهیای جدایی از جمع آبی پوشان شود.

پیشنهاداتی که برای بخدمت گیری مهدی قایدی مطرح شده از ۲۰۰ هزار دلار تا یک میلیون دلار متغیر است در حالی که قرارداد او درفصل جاری با استقلال کمتر از ۵۰ هزار دلار بوده؛ یعنی کمتر از یک میلیارد تومان. این موضوع موجب قهر چند روزه مهدی قایدی پیش از بازی با مس رفسنجان شده بود و در ادامه باشگاه استقلال وعده داد این قرارداد را اصلاح خواهد کرد. تصمیم باشوی فوتبال ایران برای جدایی از استقلال و حضور در یک تیم خارجی که بدون شک آورده ی مالی خوبی هم برای باشگاه خواهد داشت جدی است و قرار است در پایان فصل با کمک باشگاه انجام شود.

تگ ها


استقلال تهران مهدی قایدی