!ًواکنش تکراری پرسپولیس به خبر خوشگذرانی ؛ تکذیب می کنیم

خبر مربوط به خوشگذرانی بازیکنان پرسپولیس شب قبل از دیدار برابر الهلال عربستان با واکنش مسوولان باشگاه همراه شد ......

خبر مربوط به خوشگذرانی بازیکنان پرسپولیس شب قبل از دیدار برابر الهلال عربستان با واکنش مسوولان باشگاه همراه شد.

پرسپولیس در جدال با الهلال با 4 گل دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را واگذار کرد تا اکنون هر کس به دنبال مقصر و دلایل این شکست باشد. در تازه ترین حاشیه ای که در این رابطه منتشر شده، یکی از رسانه ها در گزارشی به خروج 4 بازیکن و یک مسوول باشگاه شب قبل از بازی از هتل برای خوشگذرانی خبر داده است. موضوعی که در صورت واقعیت می تواند حاشیه ای بزرگ برای این باشگاه تلقی شود.

در این رابطه پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: اصلا نیاز به پاسخگویی ندارد. شب قبل از بازی تیم در ابوظبی حضور داشت و نمی دانم این ماجرا را از کجا در آورده اند. چیزی که وجود دارد اصلا اینطور نیست و همه با اخلاق آقای برانکو آشنایی دارند.

وی در خصوص آخرین وضعیت پرونده مربوط به مهدی طارمی و محرومیت این باشگاه نیز گفت: اقدامات لازم در این رابطه صورت گرفته و در مرحله پیگیری قرار دارد اما اکنون نمی توانیم هیچ اطلاعاتی از آن را در اختیارتان قرار دهیم اما اطمینان داشته باشید که تمام اقدامات لازم برای این پرونده در حال انجام است.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص حاشیه ای که درباره سیدجلال حسینی و مشکلاتش با برانکو منتشر شده نیز گفت: بهترین پاسخ را آقای برانکو در این ارتباط داده اند و تیر بدخواهان پرسپولیس به سنگ خورده است.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال