پائولو دیبالا در یک قدمی اولدترافورد

پائولو دیبالا ستاره جوان باشگاه یوونتوس اکنون با قبول پیشنهادش از سوی منچستریونایتد در آستانه انتقال و حضور در اولدترافورد قرار دارد....

به گزارش مدال؛ در روزهای اخیر خبرهای زیادی پیرامون مذاکره نزدیک مسئولان باشگاه منچستریونایتد و مسئولان باشگاه یوونتوس در خصوص معاوضه «روملو لوکاکو» و «پائولو دیبالا» در رسانه‌های جهان منتشر شده است و حالا از انگلیس خبر می‌رسد که شیاطین سرخ آماده‌اند تا با پرداخت دستمزد سالیانه 10 میلیون پوند برای جذب ستاره آرژانتینی موافقت کنند.

در این بین حتی گفته می‌شود که «کریستیانو رونالدو» به مهاجم 25 ساله آرژانتینی توصیه کرده به انگلیس برود اما خودِ دیبالا آنچنان تمایلی به ترک تورین ندارد. با این وجود نمایندگان او به یونایتد اعلام کرده بودند که برای جذب او باید دستمزد هفتگی 350 هزار پوند در نظر بگیرند و حالا «کوریره دلو اسپورت» نیز همانند رسانه‌های انگلیسی مدعی شده که من‌یونایتد آماده است تا با این خواسته دیبالا موافقت کند. گفته می‌شود لوکاکو برای انتقال به یوونتوس موافقت کرده و برای این معاوضه تنها موافقت دیبالا باقی مانده است.

در صورت نهایی شدن این انتقال، دیبالا به یکی از پردرآمدترین بازیکنان لیگ برتر تبدیل خواهد شد. ضمن اینکه یونایتد به جز این انتقال، به دنبال «ماریو مانژوکیچ» دیگر مهاجم یوونتوس است و برای او پیشنهاد 15 میلیون پوندی به بانوی پیر ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید:

یووه به دیبالا و مانژوکیچ: به منچستر بروید!

تگ ها


پائولو دیبالا دیبالا منچستریونایتد اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات پائولو دیبالا منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال