پائولینیو: اینیستا یک الگو است؛ نیمار کمک زیادی کرد تا به بارسلونا بیایم

پائولینیو، هافبک 29 ساله برزیلی باشگاه بارسلونا، در جدیدترین مصاحبه اش، به تمجید ازآندرس اینیستاولیونل مسیپرداخته است ......

پائولینیو، هافبک 29 ساله برزیلی باشگاه بارسلونا، در جدیدترین مصاحبه اش، به تمجید از آندرس اینیستا ولیونل مسی پرداخته است. پائولینیو می گوید اینیستا یک الگو است و علاقه زیادی به او دارد. هافبک برزیلی در بخش دیگری از صحبت هایش تصریح کرد نیمار او را تشویق کرده تا به بارسلونا بیاید.

به گزارش mundodeportivo، پائولینیو درباره اینکه به تازگی پدر شده است، گفت:

لحظه خاصی است. دو فرزند به نام های آنا و بنجامین دارم و حالا خوزه پدرو و سوفیا متولد شده اند. حضور کودکان اتفاق بسیار خوبی در زندگی است. همه ما روزی بچه بودیم. خدا را شکر که همه چیز به خوبی پیش می رود.

پائولینیو در پاسخ به این سؤال که آیا امروزه بهترین دوران زندگی اش را تجربه می کند یا خیر، گفت:

دوران بسیار خوبی در زمان حضور در کورینتیانس داشتم؛ چند سال اوضاع خوبی داشتم. امروز هم یکی از بهترین دوران زندگی ام را تجربه می کنم. تلاش می کنم هر روز بیشتر پیشرفت کنم.

او درباره هماهنگ شدنش با بارسلونا نیز گفت:

هماهنگ شدنم با بارسلونا بسیار خوب پیش می رود. همه بازیکنان کمکم می کنند. آن ها به نحو باور نکردنی ای از من استقبال کردند؛ انتظارش را نداشتم. از زمان حضور در چین، این بازیکنان فوق العاده را در تلویزیون تماشا می کردم و حالا با آن ها زندگی می کنم. با بارسلونا هماهنگ شده ام. همه کمک زیادی به من کرده اند: بازیکنان، کادر فنی و مدیریت. همه آن ها  به من کمک کردند تا زودتر از زمان ممکن تیم هماهنگ شوم.

پائولینیو درباره آندرس اینیستا هم صحبت کرد و گفت:

این فرصت را داشتم تا در چند بازی مقابل او بازی کنم. علاقه زیادی به اینیستا دارم و او را بسیار تحسین می کنم. اینیستا بازیکن متفاوتی است و به همین دلیل، همیشه سعی می کنم کارهایش را زیر نظر بگیرم و ببینم در بازی ها چه کارهایی انجام می دهد. او یک الگو است. اینیستا در تمرینات و بازی ها، کارهایی انجام می دهد که قبلاً ندیده ام.

هافبک بارسلونا درباره مقایسه بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، گفت:

حس می کنم بازیکن خوشبخت و خوش شانسی هستم که می توانم در کنار بهترین بازیکن جهان بازی کنم. البته که رونالدو هم شایستگی های خودش را دارد. او بازیکن بسیار خوبی است و در سطح بسیار بالایی قرار دارد؛ رونالدو برنده جایزه The Best نیز شده اما حس می کنم خوش شانس هستم که می توانم کنار بهترین بازیکن جهان که لیونل مسی است، بازی کنم.

پائولینیو درباره هم وطنش، نیمار هم گفت:

وقتی در حال مذاکره با بارسلونا بودیم، نیمار به من گفت به این تیم بیایم. او گفت اگر به بارسلونا بیایم، خوشحال می شود و دوست دارد این اتفاق رخ بدهد. او من را تشویق کرد تا قراردادم را با بارسلونا امضا کنم. نیمار کمک زیادی کرد تا به بارسلونا بیایم؛ اگرچه او بارسا را ترک کرد، اما به من گفت در این باشگاه خوشحال خواهم بود.

تگ ها


اخبار روز پائولینیو بارسلونا فوتبال