پائولینیو: در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو، مسی بار دیگر تفاوت‌ها را رقم زد

بارسلونا دیروز (شنبه) اتلتیک بیلبائو را در هفته دهم لالیگا بانتیجه 2-0شکست داد و با 28 امتیاز در صدر جدول باقی ماند ......

بارسلونا دیروز (شنبه) اتلتیک بیلبائو را در هفته دهم لالیگا با نتیجه 2-0 شکست داد و با 28 امتیاز در صدر جدول باقی ماند. پائولینیو، هافبک برزیلی بارسلونا که 90 دقیقه در زمین حضور داشت، گل دوم تیمش را روی ضد حمله ای که لیونل مسی ترتیب داد، به ثمر رساند. او در مصاحبه ای که پس از بازی انجام داد، به تمجید از مسی پرداخت. هافبک برزیلی در بخش دیگری از مصاحبه اش به این نکته اشاره کرد که با گل زنی مقابل اتلتیک بیلبائو، به بارسلونا کمک کرده است.

به گزارش mundodeportivo، پائولینیو درباره گل زنی مقابل اتلتیک بیلبائو گفت:

از فرصت هایی که سرمربی در اختیارم می گذارد استفاده می کنم. امروز این فرصت را داشتم تا گل دیگری به ثمر برسانم و به تیم کمک کنم. برای اینکه عملکرد خوبی در زمین داشته باشم و بازی های خوبی انجام بدهم، تمرین می کنم.

هافبک برزیلی درباره مسی نیز گفت:

وقتی کنار بهترین بازیکن جهان بازی می کنید، خیلی از کارها آسان می شوند. مقابل یک حریف بزرگ، به پیروزی بزرگی رسیدیم و مسی بار دیگر تفاوت ها را رقم زد.

پائولینیو در پایان صحبت هایش گفت:

در نیمه دوم اتلتیک بیلبائو فشار بیشتری آورد و ما هم کمی بی دقت بودیم. اگرچه در بازی های سختی مثل این، مسئله مهم کسب سه امتیاز است

تگ ها


اخبار روز بارسلونا فوتبال