پائو گاسول شایعه توافق با بارسلونا را رد کرد

پائو گاسول، ستاره اسپانیایی NBA که از بهار سال ۲۰۱۹ به دلیل مصدومیت در هیچ مسابقه ای در NBA شرکت نکرده است، شایعه توافق برای بازگشت به باشگاه بارسلونا را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه های اسپانیایی در روزهای گذشته خبر از به توافق رسیدن پائو گاسول و باشگاه بارسلونا را منتشر کردند، اما این ستاره اسپانیایی این موضوع را رد کرده است.

گاسول در توییتر خود نوشت که "بر بهبودی خود تمرکز کرده ام و هنوز آماده به بازگشت به رقابت نیستم."

رسانه های اسپانیایی گزارش کرده بودند که گسول قصد دارد به تیمی که در سال های پایانی ۱۹۹۰ در آن حرفه خود را آغاز کرده بود، بازگردد. گاسول ۴۰ ساله در تلاش است تا با به دست آوردن آمادگی خود برای شرکت در بازی های المپیک، آن هم برای پنجمین بار، آماده شود. او سال پیش گفته بود که نیاز دارد امسال بازی کند تا خود را برای بازی های المپیک توکیو آماده کند.

این بسکتبالیست کهنه کار که پس از جراحی تقریبا دو سال است از میادین دور بوده، گفت: "به محض اینکه چیزی برای اعلام وجود داشته باشد، من از طریق کانال های شبکه های اجتماعی خودم، اعلام خواهم کرد."

روز پنجشنبه این بسکتبالیست برنده سه مدال المپیک فیلمی از تمرین کردن خود منتشر کرد. او گفته است که هر هفته احساس بهتری دارد و احساس قدرت بیشتری می کند.

گاسول به همراه تیم لوس آنجلس لیکرز دو بار قهرمان NBA شده است. او همچنین برای تیم ممفیس گریزلیز، شیکا بولز، سن آنتونیو اسپرز و میلواکی باکز نیز بازی کرده است.

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال