پابلو مافئو : مسی در مورد منچسترسیتی از من پرسید

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی،بازیکن جوان سابق منچسترسیتی می گوید لیونل مسی سوال هایی درباره این تیم انگلیسی از او پرسیده است ......

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی، بازیکن جوان سابق منچسترسیتی می گوید لیونل مسی سوال هایی درباره این تیم انگلیسی از او پرسیده است.
پابلو مافئو بازیکن جوان خیرونا مأمور مهار لیونل مسی در جریان دیدار تیمش مقابل بارسلونا در مصاف شنبه شب دو تیم بود. او در پایان بازی به این نکته اشاره کرد که در جریان برگزاری مسابقه ارتباط خوب و صمیمانه ای با مسی برقرار کرده و مسی از او سؤالات متعددی پرسیده.
مافئو دراین رابطه گفت: «وقتی باید مسی را پوشش بدهی، باید این طور فکر کنی که او هم یک انسان معمولی است و مثل هر انسان دیگری دو پا دارد و این گونه تمرکزت را حفظ کنی.» او در ادامه یادآوری کرد که با مسی به صحبت پرداخته و گفت:«مسی به من گفت: «تمام روز تو را اینجا کنار خودم خواهم داشت» و من هم به او گفتم: «تو بهترین بازیکن دنیایی ؛ چه کار باید بکنم.»
و گویا در جریان مسابقه مسی سؤالاتی را هم از مافئو پرسیده. این بازیکن جوان در این باره گفت:«مسی از من پرسید که چند سال دارم و اینکه آیا قرضی از سیتی به خیرونا آمده ام و در مورد حال و روز باشگاه سیتی هم از من سؤالاتی پرسید. من و مسی در طول تمام دقایق بازی درکنار هم بودیم و او سؤالات متعددی از من پرسید. مسی انسان خوبی است»
مافئو ادامه داد:«صبح شنبه و در جلسه تمرینی تیم بود که سرمربی تیم به من گفت که من مأمور مهار مسی هستم . من هم سعی کردم تا آنچه سرمربی از من خواست را پیاده کنم اما حیف شد که نتوانستم به تیم کمک کرده و به نتیجه ای بهتر از این برسیم. جالب اینجا بود که خود مسی هم از همان دقیقه اول بازی متوجه شد که من باید او را مهار کنم. بازی سختی بود.»
جدال دوتیم بارسلونا و خیرونا اولین شهرآورد این دو تیم درمنطقه کاتالونیا بود که در نهایت با برد قاطعانه بارسا به پایان رسید.

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی منچستر سیتی فوتبال