پاتوسی:از این هم بهتر می شوم/حس خوبی در استقلال دارم

مهاجم آفریقایی استقلال گفت:خوشحالم که در اولین بازی توانستم برای استقلال گلزنی کنم. این گل به تلاش و انگیزه من بیشتر کمک می کند و سعی می کنم بتوانم در بازی های بعدی استقلال بهتر از این هم باشم....

مهاجم آفریقایی استقلال گفت:خوشحالم که در اولین بازی توانستم برای استقلال گلزنی کنم. این گل به تلاش و انگیزه من بیشتر کمک می کند و سعی می کنم بتوانم در بازی های بعدی استقلال بهتر از این هم باشم.

به گزارش مدال،پاتوسی در خصوص برتری استقلال برابر پارس جنوبی اظهار داشت: بازی خوبی بود و خوشحال شدم بالاخره اولین بازی خودم را برای استقلال انجام دادم. جو خوبی در ورزشگاه بود و من حس خوبی از حضور در استقلال داشتم و به همین دلیل تلاش کردم تا در اولین بازی ام بتوانم برای تیمم خوب بازی کنم.

وی در خصوص گلزنی اش گفت: خیلی خوشحالم که در اولین بازی توانستم برای استقلال گلزنی کنم. این گل به تلاش و انگیزه من بیشتر کمک می کند و سعی می کنم بتوانم در بازی های بعدی استقلال بهتر از این هم باشم.

هافبک استقلال در ارتباط با ویدئویی که در استوری خود گذاشته بود گفت: همه فکر کردند آن ویدئو آمادگی فوتبالی مادرم بود در حالی که آن خانم مادر من نبود و بلکه ما در آفریقا به او می گوییم مادر فوتبال و چون ویدئو جذاب بود من آن را گذاشتم.

پاتوسی در خصوص این که در بازی های بعدی استقلال هم می تواند گلزنی کند گفت: من در تیم به هماهنگی بیشتری نیاز دارم. با فوتبال ایران خیلی آشنا نبودم و قطعا با گذشت زمان و آشنایی بیشتر بهتر می توانم برای استقلال بازی کنم.

وی در پایان گفت: هواداران استقلال در این مدت من را شگفت زده کردند و خوشحالم در تیمی حضور دارم که این هواداران پر شور و متعصب را دارد. از زمان حضورم در استقلال آن ها خیلی به من محبت داشتند و تلاش می کنم باز هم بتوانم آن ها را خوشحال کنم.