پاتوسی: بعد از اینکه به سپاهان گل زدم نمی‌دانستم چه کار کنم

هافبک اهل آفریقای‌جنوبی تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی از گلم به سپاهان خوشحال بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم....

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در دیداری حساس موفق شد سپاهان اصفهان را با یک گل شکست بدهد. شاگردان وینفرد شفر هم برای قرار گرفتن در جمع مدعیان قهرمانی، شانس خود را افزایش داده و هم برای ادامه مسابقات روحیه گرفتند.

در این بین، گل آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی به بهترین شکل ممکن زده شد. او پس از دریبل چند بازیکن به زیبایی دروازه سپاهان را باز کرد تا ستاره تیمش لقب بگیرد.

پاتوسی پس از بازی درباره پیروزی مقابل سپاهان، اظهار داشت: ما برای این پیروزی تلاش زیادی کردیم و دوست داشتیم بازی را ببریم. موقعیت‌هایی بدست آوردیم که گل نشدند، اما خوشحالم دقایق پایانی به گل رسیدیم.

وی در خصوص گلش به میزان گفت: خوشحالم و نمی‌دانم چه چیزی بگویم. وقتی گل زدم به سمت هواداران استقلال رفتم تا شادی‌ام را با آنها تقسیم کنم. خیلی از گلم خوشحال بودم و نمی‌دانستم چه کار کنم.

هافبک استقلال درباره اینکه ستاره تیمش لقب گرفته است، تصریح کرد: همه بازیکنان برای این گل زحمت کشیدند و فقط من نبودم. امیدوارم باز هم در بازی‌های آینده به پیروزی برسیم و میلیون‌ها هوادار استقلال را خوشحال کنیم. آنها در بازی با سپاهان به خوبی از ما حمایت کردند.

تگ ها


فوتبال لیگ برتر فوتبال ایران سپاهان استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال