پاتوسی: هواداران به من گفتند نمی‌توانی بازی کنی!

آیاندا پاتوسی بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران در اوایل حضورم به من گفتند نمی‌توانی بازی کنی و این من را نگران کرده بود، اما ظاهرا مشکل حل شده و خوشحالم برای استقلال بازی می‌کنم....

آیاندا پاتوسی بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران در اوایل حضورم به من گفتند نمی‌توانی بازی کنی و این من را نگران کرده بود، اما ظاهرا مشکل حل شده و خوشحالم برای استقلال بازی می‌کنم.

به گزارش مدال، آیاندا پاتوسی در گفت‌وگویی، در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و ذوب‌آهن اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر که با برتری پُرگل شاگردان شفر به پایان رسید، اظهار داشت: خوشبختانه نتیجه خوبی در این بازی کسب کردیم و در روزی که هواداران حمایت خوبی از ما داشتند توانستیم آنها را خوشحال راهی خانه کنیم. باید به روند خوب خود ادامه دهیم و در آینده نتایج بهتری کسب کنیم.
وی در مورد اینکه در دو بازی پیاپی برای استقلال گلزنی کرده است، گفت: هر تصمیمی که کادرفنی بگیرد من در زمین اجرا و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشحالم که برای استقلال در دو بازی پیاپی گلزنی کردم و البته این گل‌ها با تلاش همه بازیکنان بود.
بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره استقبال هواداران از این بازی و حمایت از او، تصریح کرد: من می‌دانستم که استقلال هواداران زیاد و خوبی دارد و بازی‌ها این تیم را از روی ویدیو‌ها دیده بودم. آنها به خوبی از من استقبال کردند. البته هواداران در اوایل حضورم به من گفتند نمی‌توانی بازی کنی و این من را نگران کرده بود، اما ظاهرا مشکل حل شده و خوشحالم برای استقلال بازی می‌کنم.
پاتوسی در مورد شرایط تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: خوشبختانه دو بازی اخیر را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی نتایج بهتری کسب کنیم.