Banner

پاتک نیمار به بارسلونا؛ تماس محرمانه جونیور با رئال مادرید

در حالی که رسانه‌های جهان از ماندنی شدن نیمار جونیور در پاری‌سن‌ژرمن خبر می‌دهند، یک رسانه فرانسوی از تماس محرمانه ستاره برزیلی با رئال مادرید خبر داد....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» که در تابستان به شدت درصدد جدایی از پاری‌سن‌ژرمن بود، پس از مخالفت باشگاه فرانسوی با پیشنهادات بارسلونا، به نظر در آستانه تداوم حضور در پایتخت فرانسه قرار گرفته است.

در حالی که تا چند روز پیش بسیاری از رسانه‌های جهان خبر از نزدیک بودن توافق بارسا و PSG در خصوص انتقال ستاره برزیلی می‌دادند، امروز «اکیپ» از تداوم حضور جونیور در پاریس خبر داد. روزنامه اکیپ چاپ امروز از تیتر «Se Queda» (جمله معروفی که پیکه زیر عکس نیمار زمانی که می‌خواست از بارسا به پاری‌سن‌ژرمن بپیوندد اما پیکه اعتقاد داشت او در بارسا می‌ماند) استفاده و منتفی شدن این انتقال را اعلام کرد.

با این حال دقایقی پیش خبرنگار «پاریسین» از تماس محرمانه نیمار با افراد نزدیک به باشگاه رئال مادرید خبر داد و مدعی شد که ستاره برزیلی پیغامی محرمانه را از این طریق به مسئولان کهکشانی‌ها ارسال کرده و ضمن اعلام موافقت برای حضور در «سانتیاگو برنابئو» از آنها خواسته برای خرید او سریعاً اقدام کنند.

این در حالی‌ست که «زین‌الدین زیدان» نیز روز گذشته از احتمال نهایی شدن یک یا دو بمب نقل‌وانتقالاتی در روز پایانی خبر داده بود و حالا انتشار خبر این تماس محرمانه، شایعات پیوستن جونیور به مادریدی‌ها را بسیار پر رنگ کرده است.

بیشتر بخوانید:

اکیپ رسما اعلام کرد: نیمار در پاریس می‌ماند

تگ ها


نیمار جونیور نیمار پاری سن ژرمن نیمار رئال مادرید رئال مادرید کهکشانی‌ها نیمار بارسلونا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان نیمار پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال